İsfanbul Tema Park’ın en sevilen oyun ünitelerinden olan ‘Maceraperest’ macera tutkunları için yepyeni bir konsept ile geri döndü. İster arkadaş grubunuz ile gidin isterseniz de ailenizle hiç fark etmez sınırsız etkinlikler size sınırsız keyif sunacak. Haydi ajandaya yazılsın.

Sadece çocuklar için değil
İstanbul’un gözde alışveriş, eğlence ve yaşam kompleksi İsfanbul Tema Park, yediden yetmişe herkese hitap eden eğlence ünitelerine sahip.

Yenilikler de var
Eğlencenin başkenti İsfanbul Tema Park’ın en çok sevilen ve özlenen ünitesi Maceraperest yepyeni dekoru ve ‘safari’ teması ile maceraseverlerin hasretine son veriyor. Ailece eğlence temasını vurgulayarak Family Coaster konsepti ile geri dönen Maceraperest ünitesi İsfanbul Tema Park’ın içinde yaklaşık 8 bin metrekare alana kuruldu.  30 metre yüksekliğe çıkan ve 80 km hıza ulaşan Maceraperest, adrenalin tutkunlarına sınırsız ve güvenli eğlence vaat ediyor.

Tek biletle tüm üniteleri kullanabilirsiniz
İsfanbul Tema Park ziyaretçilerine farklı seçeneklerde eğlence imkanı tanırken, misafirler tek biletle tüm ünitelerden gün boyu sınırsızca faydalanabiliyor.

Kampanyaları kaçırmayın
İsfanbul Tema Park’ın kampanyalarına ve eğlence avantajlarına tam da buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"