İstanbul’da ailelerin çocukları ile birlikte kaliteli, öğretici ve eğlenceli, dolu dolu zaman geçirmelerini sağlamak amacı ile yola çıkmış bir organizasyon fikri olan Mutlu Çocuk Festivali, çocuklar ve ailelerin eğlenirken öğrenmeleri için unutulmaz anlar yaşatmayı hedefliyor. 27-28-29 Eylül tarihlerinde çocuklarınızla keyifli vakit geçirmek için biletinizi almayı unutmayın.

Nedir?
İstanbul’da ailelerin çocukları ile birlikte kaliteli, öğretici ve eğlenceli, dolu dolu zaman geçirmelerini sağlamak amacı ile yola çıkmış bir organizasyon. Aileler, kendi alanlarında uzman çok sayıda ünlü ismin söyleşisine katılırken, çocuklarımız atölye alanlarında keyifli vakit geçirerek unutulmaz bir deneyim yaşayacaklar. Sektörün önde gelen tanınmış ve alanında lider pek çok değerli markası ve ismi katılımcı olarak şenlikte yer alacak.

Kimler için?
Festival hedef kitlesi, çocukları ile birlikte çok farklı ve eğlenceli bir gün yaşamak isteyen tüm ebeveynler… Çocuklar, anne ve babalar, yeni doğum yapan anneler, bebek bekleyen anne adayları

Nerede?
Şeker gibi festivalimiz, Event Garden, Bahçeköy Cad. No: 87, Sarıyer, İstanbul’da sizlerle olmaya hazırlanıyor. Ayrıca; festival alanına ulaşımda metroyu tercih edecekler için; Hacıosman Metro İstasyonundan festival alanına gidiş-geliş için shuttle hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Giriş ücretli mi?
Evet. Biletlerinizi Biletino.com ‘dan veya kapıda satış yolu ile temin edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tam da buraya tıklayabilir, merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"