Oyuncakların diliyle dünya tarihini ziyaretçilerine aktaran İstanbul Oyuncak Müzesi’nde çocuklar, seviyelerine göre belirlenecek farklı sınıflarda keman, gitar ve orkestra eğitimleri alma imkanı bulacaklar. Bu çalışmalarla müzik ile bağlarını kuvvetlendirecek müzikseverler aynı zamanda oyuncakların eğlenceli ve eğitici dünyasında düşlerin tarihine doğru yolculuğa çıkacaklar.

Keman dersleri, 8 yaş ve üstü çocuklara yönelik olup Cumartesi 11:30-12:30 saatleri arasında.

Gitar dersleri, 7 yaş ve üstü çocuklara yönelik olup Cumartesi 13:00-14:00 saatleri arasında olacaktır. Klasik gitar, akustik gitar, elektro gitar ve bas gitar eğitimleri verilmekte.

Orkestra dersleri, 10 yaş ve üstü çocuklara yönelik olup Cumartesi 14:30-15:30 saatleri arasında olacaktır.  Keman, gitar, flüt, arp, çello, saksafon gibi birçok enstrümanda belirli seviyeye ulaşmış olmak önemlidir. Orkestra sınıfı ile albüm kaydı ve konser gibi projelerin üretilmesi hedeflenmekte.

Tarih: 7 Eylül,14 Eylül, 21 Eylül, 28 Eylül Cumartesi.

Katılım Ücreti: Dört dersten oluşan bir kur ücreti 590 TL’dir. Bir dersin eğitim süresi 60 dk‘dır. Orkestra haricindeki sınıflar en fazla 5 kişiden oluşmaktadır.

Detaylı bilgi ve ön kayıt için müzeyi arayabilirsiniz.

Etkinlik ücretlerinde kredi kartı ile ödeme kabul edilmemekte.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"