Bayramda şehirde kalanlar için İstanbul, özlenen havasına kavuşuyor. İstanbul’u doya doya yaşamak isteyenler için Feriye, Boğaz manzarasına karşı keyif, huzur ve lezzet dolu bir tatil sunuyor. Şehirde kalanlar, İstanbul’un ve tatilin tadını Feriye’de çıkarıyor.

Deniz kenarında, Feriye yerleşkesinde bulunan her alanın, binalarından bahçesine kadar değerlendirildiği, yenilenerek kullanıma açıldığı yeni Feriye’de sizi birçok sürpriz bekliyor. Çimlerde uzanarak sokak lezzetlerinin tadını çıkarmak, denize karşı keyif yapmak isteyenler bayramda da Feriye’de buluşuyor! Hamburger çeşitleri ve özel taş fırında pişen birbirinden lezzetli pizzalar keyfinize eşlik etmeye hazır.

Boğaz manzarası karşınızda, lezzetli yemekler masanızda, dostlar yanınızda. Bayramı fırsat bilip ruhunuzu ödüllendirmek, iyi yemek, farklı damak tatlarına uygun menüleri tatmak için Feriye sizi bekliyor!

Lokanta Feriye’de yorumlanmış mevsimsel yemekler, Cafe diye Feriye’de yeni lezzetler, kahve ve Feriye’nin bahçesinde leziz bir pizza ile tüm aile, bayramın tadını Feriye’de çıkarıyor. Bayramda ailece çimenlerin üzerinde Boğaz’a karşı geçirilen bir gün, bayram tatilini unutulmaz kılmak için yeterli!

Yorum Gönder

fourteen − 1 =