İstiklal Caddesi’nin romantik tarihinden izler taşıyan, eğlence kültürünün yıldız bir temsilcisi olarak parlayan Alice Pera ile tanıştırmak istiyoruz sizleri. Tarihi Yarımada’nın büyülü atmosferinde ve boğaz manzarasının görkeminde eğlence anlayışını değiştiren, lezzetleri ve misafirlerine özel konseptleriyle fark yaratan Alice Pera, yeni nesil meyhane konseptiyle kapılarını unutulmaz geceler için aralıyor.

İstiklal’in kalbinde, Tomtom mahallesinde hizmete açılan Alice Pera, İstiklal’in eğlence ve lezzet anlayışını en baştan yazıyor. Tadına doyum olmayan taze mezeleri, özel başlangıç ve ana yemek lezzetleri, kokteylleri ve her damağa hitap eden menüsü ile misafirlerini boğaz manzaralı büyülü bir atmosferde karşılayan Alice Pera, Tarihi Yarımada’nın büyülü atmosferinde benzersiz bir gece vadediyor.

Pazartesi günü dışında her gün hizmete açık olan Alice Pera sabah 10.00 ile gece 01.00 arası hizmet veriyor. Özellikle hafta sonu kahvaltılarında yoğun talep gören Alice Pera, gün içinde manzara eşliğinde nargile keyfi de sunuyor. Salı günleri özel menü eşliğinde düzenlenen İran geceleri ile başlayan hafta, Çarşamba-Cuma ve Cumartesi günleri yeni nesil meyhane konseptiyle misafirlerini müzik ve eğlenceye doyuruyor. Perşembe günü fasıl gecesiyle devam eden Alice Pera, Pazar günü ise özel menü eşliğinde şarap gecesiyle benzersiz lezzetteki şarapları tadıma sunuyor. Konsept geceleriyle her misafirinin beklentisini karşılayan Alice Pera kusursuz hizmet anlayışıyla da her misafirini mutlu ediyor.

Uzman mutfak ekibi, profesyonel hizmet kadrosu ve yetkin yönetim ve planlama ekibiyle kusursuz bir hizmet sunan Alice Pera’da unutulmaz bir gece geçirmek için rezervasyon numarası:

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"