JBL’in oyuncuların vazgeçemediği serisi Quantum’a bir yeni kulaklık daha eklendi. Yeni tasarım Quantum 350 gelişmiş kablosuz kulaklık konforu ile hayatımızdaki yerini aldı. Ergonomik yapısı ile uzun süreli kullanımlarda rahat kullanım sağlayan JBL Quantum 350, 22 saate kadar süren pil ömrü ile kesintisiz oyun keyfi sunuyor.

Kulaklık ve hoparlör gibi teknoloji ürünlerinde ilk akla gelen markalar arasında yer alan JBL, konforlu ve kulak yapısına rahat uyum sağlayan Quantum 350 modelini satışa sundu. Oyunculara mümkün olan en doğru sesi sunan Quantum 350, 22 saatlik pil ömrü ile oyun sırasında kullanıcılarını yarı yolda bırakmıyor. 5 dakikalık hızlı şarj ile 1 saatlik kullanım imkanı sunan kulaklık, USB Type C ile oyun oynarken de şarj edilebiliyor.

Daha geniş, daha gerçekçi bir mekansal ses alanı oluşturan JBL QuantumENGINE özelliğine sahip JBL Quantum 350, sessize alma özelliği bulunan ve çıkarılabilir mikrofonu ile fark yaratıyor. Hafif ve konforlu yapısı ile kullanıcıya rahat bir oyun imkanı sunan kulaklık yenilikçi kablosuz özelliği ile oyun tutkunlarına mekânsal özgürlük sunuyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"