Sleepy Külot Bez Ailesi’nden Sleepy Jeans ve Mayo bezler, bebeklere yaz boyunca hem şık bir görünüm hem de büyük bir rahatlık sunuyor. Sleepy Külot Bez Ailesi’nin iki üyesi ‘jean bez’ ve ‘mayo bez’ ile bebekler bu yaz da rahatlığın tadını çıkaracaklar. Sleepy Jeans külot bez, yaz sıcaklarında altında sadece bezle dolaştırılan bebeklere hem şıklık hem de hareket özgürlüğü ve ferahlık sağlıyor. Sleepy Mayo Bez ise ister havuzda ister denizde ister suyla oynayarak geçen keyifli saatlerde yine miniklerin yanında olacak.

Külot gibi giydiriliyor
Sleepy Jeans ve Sleepy Mayo bezler, bebeklere sağladığı rahatlık kadar ebeveynlere sunduğu kolaylıkla da dikkat çekiyor. Hareketli bebeklere ayaktayken bile külot gibi kolayca giydirilebilen ve kenarlarından yırtarak kolayca çıkarılabilen bezler, şık görünümleri kadar sundukları rahatlıkla da tercih ediliyor.

İşte özellikleri
Üzerine tişört ya da gömlekle evde ya da dışarda bebeklere şık ve rahat bir şekilde gezme keyfini yaşatan Sleepy Jeans; paraben, losyon, renklendirici ve parfüm içermeyen iç yüzeye ve hipoalerjenik özelliğe sahip.

Sleepy Mayo bez ise suda şişmeyen iç yüzeyi sayesinde denize ya da havuza giren bebeklere hareket özgürlüğü sunuyor.

Sleepy Külot Bez Ailesi, www.sleepy.com.tr adresinde satışta.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"