Muhabbet, eğlence, müzik, kahkaha her gün bir arada… JJ Pub Kıyı İstanbul, dünya mutfağından lezzetleri, özel performans ve disiplinler arası etkinlikleriyle Büyükçekmece’de yer alan Kıyı İstanbul’da 19 Ocak’ta açılıyor.

2008 yılında İstanbul’da yolculuğuna başlayan ve 10 şehirde 12 mekanla büyük bir aileye dönüşen canlı müziğin adresi Jolly Joker, yepyeni konsepti yeni nesil pub kültürüyle yarattığı JJ Pub ile Büyükçekmece’de yer alan Kıyı İstanbul’da yeni buluşma noktası oluyor. Marina ve çarşı kısmı ile büyük bir alanda yer alan Kıyı İstanbul’un içinde 19 Ocak’ta açılacak olan JJ Pub Kıyı İstanbul, müziği ve sohbeti etkinlik severlerle buluşturuyor.

Gündüzü de Gecesi de Bir Başka
Sosyalleşmenin yeni durağı JJ Pub, mini konserleri, disiplinler arası etkinlikleriyle her gün ‘bir başka’ geçecek. 21 Ocak Cuma Samed Nalbant, 22 Ocak Cumartesi Fatma Baba, 28 Ocak Cuma Flashback 90’lar Türkçe Pop Gecesi, 29 Ocak Cumartesi Gökhan Yeniada gibi isimlerin yer alacağı JJ Pub Kıyı İstanbul’un kapı açılışı 21.30…

JJ Pub Lezzetlerin de Ortak Adresi Olacak
Damak tadına düşkün olanların da unutulmadığı JJ Pub’da, bira ve kokteyllerin eşlikçisi atıştırmalıklar arasından seçim yapmakta zorlanacaksınız. Hem et sever hem de vejeteryanlar için iştah acıcı paylaşım tabaklarının yer aldığı mekanın menüsünde ayrıca ABD, Meksika ve İngiltere’nin popüler sokak yemekleri de yer alıyor.

Margarita’nızın yanına nachos, taco, fajita ve quesadilla ısmarlamayı, ya da klasiklerden şaşmayıp burger, hot dog seçiminizle kendinizi mutlu edebilirsiniz. Salatalar, makarnalar ve ana yemeklerin de seçenekler arasında yer aldığı JJ Pub’da popüler tatlılarıyla da unutulmaz tatlara imza atıyor. Yıllar içinde edindiği tecrübeyle yeni konseptini şekillendiren Jolly Joker, çok yakında farklı şehirlerde de açılacak olan yeni JJ Pub’larla ailesini genişletmeyi hedefliyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"