Birbirinden eşsiz kokuları ile yeni yıl heyecanınıza ve keyif dolu her anınıza eşlik eden hediye verme sanatının öncüsü Jo Malone London, 2022’ye hızla yaklaşırken bu coşku dolu geri sayımı İstanbul sokaklarına taşıyor. Şehrin en büyüleyici noktalarından birine kurulan, ilhamını markanın zarif hediye verme sanatından alarak dekore edilmiş yılbaşı ağacı ile Jo Malone London, ışıltılı dünyasını İstanbul sokaklarına yansıtıyor. Beşiktaş Akaretler’de konumlanan yıldızlar ve ışıklarla süslenmiş bu nefes kesici alanı 5 Ocak tarihine kadar ziyaret edebilirsiniz.

Markanın İngiliz kimliğinden esintiler taşıyan ve her biri apayrı özenle hazırlanmış ikonik paketlemeleriyle dolu Jo Malone London arabası ise yeni yıla sayılı günler kala, 24-26 Aralık tarihleri arasında İstanbul sokaklarını arşınlayarak yılbaşı ruhunu şehir sakinleriyle paylaştı.

Sevdikleriniz için sevgi ve mutluluk dolu hediye alternatifleri sunan ve bunu bir sanata dönüştüren Jo Malone London ile bu sene yeni yıl heyecanını İstanbul’un her yerinde yaşayabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"