Jolly Joker markası ile bütünleşen isimlerle Uniq sahnesinde adeta yıldızlar geçidi yaşanacak. 17 Ağustos Perşembe Buray, 18 Ağustos Cuma İrem Derici, 19 Ağustos Cumartesi Ayçin Asan, 23 Ağustos Çarşamba Koray Avcı, 25 Ağustos Cuma Gülşen konseri ile son bulacak. 
Buray, İrem Derici, Ayçin Asan, Koray Avcı, Gülşen Jolly Joker Yaz Konserleri kapsamında Vodafone Red iş birliği ile Uniq’de sahne alacak.  12 şehirde 22 mekanı ile  her hafta Türkiye’nin en çok dinlenen isimlerine ev sahipliği yapan Jolly Joker,en sevilen sanatçıları “Yaz Konserleri” konsepti ile farklı açık hava sahnelerinde müzikseverlerle buluşturuyor. Jolly Joker markası ile bütünleşen isimlerle Uniq sahnesinde adeta yıldızlar geçidi yaşanacak. 17 Ağustos Perşembe Buray, 18 Ağustos Cuma İrem Derici, 19 Ağustos Cumartesi Ayçin Asan, 23 Ağustos Çarşamba Koray Avcı, 25 Ağustos Cuma Gülşen konseri ile son bulacak.

Biletler tükenmeden yerinizi alın. Jolly Joker konserlerini açık havada deneyimlemek için biletler Biletix’te.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"