1947 yılından bugüne, rafine zevkleri sofralarla buluşturan Jumbo’nun ödüllü Golf Koleksiyonu, Jumbo Golf Turnuvası 2024’te sergilendi. 50 parçadan oluşan koleksiyon, golf severlerden büyük ilgi gördü.

Jumbo, golfün ikonik temalarını ürünlerle eşleştirdiği özel golf koleksiyonunu, Klasis Golf Kulübünde düzenlenen Jumbo Golf Turnuvası 2024’te sergiledi. Jumbo Golf Koleksiyonu, rafine zevklere hitap eden stiliyle katılımcılardan yoğun ilgi gördü. Golf topu formundaki kahve fincanlarından golf sahası şeklindeki sunum tabaklarına kadar çeşitli 50 parçadan oluşan koleksiyon, sofra keyfini sporla buluşturuyor.

Golfün özel temalarını ürünlerle birleştirerek golf severlerin saha dışında da golfü yaşam tarzlarına entegre edebilmelerini amaçlayan Jumbo Golf Koleksiyonu, golf sahasının huzurlu atmosferini sofralara taşıyor. Golf sahasının dokularını ve golf topunun desenlerini yansıtan Golf Line Kek ve Kahve Seti, hem golf severlerin hem de tasarım meraklılarının vazgeçilmezi olmaya aday. Kahve fincanının sapı, golf topunun benzersiz desenlerini taşırken, tabak ise golf sahalarının çizgilerinden ve yükseltilerinden ilham alıyor. Pasta setindeki dokular ve desenler ise bir golf topunun mükemmel izlerini çağrıştıran estetik bir görünüm sunuyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"