Güzellik ve kişisel bakım dünyasının popülerleşen yeni cilt bakım deneyimi K-Beauty’nin en çok tercih edilen markaları, Türkiye’de Kore güzelliği denildiğinde akla gelen ilk adres Watsons’ta meraklılarıyla buluşuyor.

K-Beauty ile 10 adımda porselen görünümlü bir cildin sırrı! Koreli kadınların sahip olduğu bebeksi ve aydınlık ciltlerini borçlu oldukları cilt bakım ritüelleri sırasıyla; temizleme, gözenekleri arındırma, tonikle arındırma, yüz maskesi, essence kullanımı, serum, gözenek sıkılaştırma, göz çevresi bakımı, nemlendirme ve güneşten koruma olmak üzere 10 farklı adımdan oluşuyor.

Temizliğin ardından ciltte yoğun bir nemlendirme aşamasına geçiliyor. Koreliler bu aşama içim serum, krem ve maske gibi farklı formlardaki ürünleri tercih ediyor. Nemlendirme aşamasında Frudia Blueberry serisi ve Pure Beauty Hydrating Urban Shield serileri yoğun nemlendirici özelliklere sahip ürünleri ile en çok tercih edilenlerden.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"