İyi Müzik, İyi Yemek ve İyi Kokteyllerle Ruhunu Tamir Et! Kafası Karışık Kontrtenor Nuri Harun Ateş, muhteşem performansıyla 8 Ekim Cumartesi akşamı Tamirane Akasya sahnesinde! Tamirane Akasya sahnesi, yeni sezonda da birbirinden değerli isimleri sahnesinde ağırlamaya devam ediyor. Dünyanın sayılı kontrtenorlarından, kendine has üslubuyla müzik sahnesine yeni bir soluk getiren Nuri Harun Ateş, “Kafası Karışık Kontrtenor” konseptiyle, muhteşem sesi ve performansıyla 8 Ekim Cumartesi akşamı Anadolu yakasının sevilen sahnelerinden Tamirane Akasya’ya konuk oluyor.

Anadolu yakasının sevilen sahnesi Tamirane Akasya her hafta birbirinden değerli isimleri sahnesinde ağırlamaya devam ediyor. Dünyadaki sayılı kontrtenorlardan biri olan, 2020 yılında yayınladığı, sözü müziği kendine ait olan “AY” isimli şarkısı ile büyük ses getiren müzisyen ve tiyatrocu Nuri Harun Ateş, geçtiğimiz Mayıs ayında sözü müziği Bülent Ortaçgil’e, düzenlemesi ise Ogün Dalka’ya ait olan “Normal” isimli teklisini, Haziran ayında ise sözü müziği Vera grubuna düzenlemesi ise Ogün Dalka’ya ait olan “Saklanır Nisan” isimli teklisini yayınladı.
Nuri Harun Ateş, “Kafası Karışık Kontrenor” konseptinde seslendirdiği aryaları Türk Pop ve Türk Sanat Müziği’nin en sevilen şarkılarıyla bambaşka bir şekilde buluşturarak farklı müzik türlerini bir araya getirdiği muhteşem ve eğlenceli performansıyla 8 Ekim Cumartesi akşamı Tamirane Akasya sahnesine konuk oluyor.

Dünya mutfağından farklı lezzetleri, en özel şekilde hazırlayan, açıldığı günden bu yana misafirlerine kaliteli, keyifli ve rahat bir eğlence deneyimi sunan Tamirane’de hem lezzetli ve taze yemeklerin hem iyi müziğin tadını çıkarmak, kendine has üslubuyla müzik sahnesine yeni bir soluk katan Nuri Harun Ateş’in muhteşem ve eğlenceli performansını kaçırmamak için 8 Ekim Cumartesi akşamına rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Tarih: 8 Ekim 2022, Cumartesi
Yer: Tamirane Akasya
Saat: 22:00
Bilet Satış: 0552 642 32 43

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"