Tüm dünyaya jet hızıyla yayılan Kore kozmetiği ürünleri, milyonların cilt bakım rutininin içerisindeki yerini çoktan aldı. EWG onaylı ürünler doğal, bitkisel ve organik içerikleriyle de öne çıkıyor.

En sevilen ürünlerin başında ise kağıt maskeler geliyor. Birbirinden zengin içerikleri, pratik kullanımları ve anında bakım veren yapılarıyla dikkat çeken maskeler, fiyat noktasında son derece erişilebilir olmalarıyla da büyük beğeni topluyor.

Saniyeler içinde uygula, dakikalar içinde parla
Kağıt maske tek kullanımlık, çoğunlukla pamuk, hidrojel ya da mikrofiber yapıda olabilen ve uygulaması çok basit olan bir cilt bakımı ürünü. Tek yapılması gereken maskeyi paketinden çıkarmak ve yüze yerleştirmek. İhtiyaca uygun olarak seçilen maske özü, havayla temas etmeden ciltle buluşuyor ve bariyer oluşturarak maske özünün cilde çok daha etkili bir şekilde işlemesini sağlıyor. Kağıt maskenin ciltte ortalama 15-20 dakika kalması yeterli. Maskeyi kaldırdıktan sonra geriye kalan esansın nazik parmak hareketleriyle cilt tarafından iyice absorbe olması sağlanıyor.  Bu şekilde maske içeriğindeki nemden ve yararlı içeriklerden doyasıya faydalanmak mümkün. Ve işte sadece dakikalar içerisinde neme doymuş, canlı ve parlak bir cilt!

Yorum Gönder

sixteen + 3 =