Makyaj severlerin en önemli problemlerinden biri olan makyaj tazeleme devri Avon Power Stay serisi ile tarih oluyor. Avon’un en dayanıklı makyaj ürünlerinden oluşan Power Stay serisi ile makyajınız gün boyu sizinle olacak ve sizi mükemmel hissettirecek. Doğallığın ve kalıcılığın bir araya geldiği Avon Power Stay serisi size makyajın en konforlu halini sunuyor.

24 saate kadar kalıcılık garantili Avon Power Stay Mat Fondöten, orta-yüksek kapatıcılık özelliği ve neme ve tere karşı dayanıklı formülüyle makyajınıza başlamanız için harika bir alternatif oluşturuyor. Power Stay ailesinin bir diğer dikkat çeken üyesi ise 18 saat etkili Avon Power Stay Kapatıcı. Göz altına nokta nokta sürdükten sonra sünger veya fırça darbesiyle hafifçe dağıtılarak kullanılan kapatıcı göz altında mat bir bitiş sağlıyor. Neme ve terlemeye karşı dayanıklı yapısıyla tüm gün taze bir görünüm sağlar.

Ucunda kalemtıraş bulunan 2’si bir arada far ve göz kalemi Avon Power Stay Far Kalemi akmayan ve bulaşmayan formülüyle sıcaklık ve neme karşı göz makyajınızda 16 saate kadar kalıcı.

Dudaklarınızın doğal ve renkli durmasını sağlayacak su gibi hafif yapısıyla Avon Power Stay Liquid Lip Stain ipeksi mat bitişiyle makyajınızın tamamlayıcısı olacak. Ekstra hafif dokusuyla dudaklarda 10 saate kadar kalıcılık sağlayan ruj her ruh haline uyum sağlayacak canlı renkleriyle makyaj çantalarının vazgeçilmezi olmaya aday!

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"