Ece A.Ş. kalın ve sızdırmaz çöp torbalarını Kurban bayramı öncesinde yeni paketleriyle raflarda yerini aldı. Kurban bayramı dolayısı ile oluşabilecek atıklardan en hijyenik ve kokusuz şekilde kurtulmanız için çalışan Ece, ekstra kalın jumbo ve battal boy seçenekleri ile yer problemine de çözüm buluyor.

Ekstra kalın dokusu sayesinde kokuların ve çöp sularının dışarı çıkmamasını sağlayan Ece çöp torbaları, ağzı kapalı bir şekilde atıldığı için, bakteri, sinek ve haşere üremesini de engelliyor
Sızdırmama özelliği sayesinde çöp kutusu temizleme derdine de son veren Ece çöp torbaları, geniş hacmi sayesinde sadece evlerde değil, otel, lokanta, yemekhane gibi büyük çöp üretiminin olduğu kurumlarda da çözüm ortağı oluyor. Kurban Bayram’ının gelişiyle de koku yaymayan ve çöp suyu akıtmayan çöp torbalarına olan ihtiyaç her boydan ECE çöp torbaları ile karşılanıyor.

Ece A.Ş’nin, ayrıca mini boy, orta boy, büyük boy, battal boy, jumbo boy, extra kalın battal boy, extra kalın jumbo boy, büzgülü limon kokulu büyük boy, büzgülü limon kokulu orta boy, büzgülü lavanta kokulu büyük boy ve büzgülü lavanta kokulu orta boy gibi seçenekleri de mevcut. ECE A.Ş.’nin her boydan olan çöp torbaları seçkin marketlerde satılıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"