“Sağlığın başkentinden tüm dünyaya” mottosuyla Türkiye’nin ve dünyanın maden suyu anlayışına yeni bir yorum getiren Avşar, Karadut ve Frenk Üzümü Aromalı Maden Suyu ile sofralarımıza ahenk katarken damaklarımızda enfes bir tat bırakıyor.

Kırmızı renk maddesi olarak siyah havuçtan elde edilen ve antioksidan özelliğe sahip olan antosiyanin içeren Karadut ve Frenk Üzümü Aromalı Maden Suyu, sağlığımıza ve bağışıklık sistemimize daha fazla dikkat etmemiz gereken bugünlerde, içeriğindeki mineraller sayesinde vücudumuzu da koruma altına alıyor.

Tüm üretim süreçlerini Afyon’dan yöneten ve üretiminin yüzde 25’ini 25 ülkeye ihraç eden Avşar; 14 farklı meyve aromalı maden suyu çeşidi, günde 1 milyon saatte 50 bin şişe dolumu ve güçlü üretim kapasitesi ile hijyen ve kalite standartlarını sürekli güncelliyor. Avşar’ın Karadut ve Frenk Üzümü Aromalı Maden Suyu, bağışıklık sistemimize daha fazla dikkat etmemiz gereken bugünlerde sağlıklı sofraların baş köşesinde yerini alıyor.

Kırmızı meyvelerin eşsiz uyumuyla ortaya çıkan lezzet
Sıra dışı lezzetiyle damaklarda enfes bir tat bırakan Karadut ve Frenk Üzümü Aromalı Maden Suyu günün her anında size eşlik ederken, içeriğindeki doğal minerallerle de bedeninizi zinde tutuyor Karadut ve Frenk Üzümü Aromalı Maden Suyu, antioksidan özelliği ile serbest radikallerle mücadelede ve bağışıklık sistemini desteklemede yardımcı oluyor.

Karadut ve Frenk Üzümü kombinasyonu olarak ilk kez Avşar Maden Suyu AR-GE birimi tarafından geliştirilen ürün, tekli, 6’lı ve 24’lü paketlerde temin edilebiliyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"