Aygaz’ın açık hava tutkunlarına sağlıklı, çevreci, pratik ve şık seçenekler sunduğu kamp ekipmanları, barbeküler, ısıtıcılar ve tüplerini 7-15 Ocak tarihlerinde Karavanist & Outdoorist Fuarı’nda doğa tutkunlarını bekliyor.

İstanbul – Ocak 2023, Mobil Yaşamı sevenlerin merakla beklediği Outdoorist Fuarı’nın ikincisi, Karavanist Fuarı’nın ise üçüncüsü eş zamanlı olarak bu yıl 7-15 Ocak tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleşiyor. Fuarda karavan ve karavan yan sanayi, tiny house, doğa ve su sporları, deniz araçları, balıkçılık, avcılık ekipmanları gibi pek çok kategoride ürün sergilenecek ve Aygaz da mobil yaşam için yaptığı hazırlıklarını müşterilerine sunarak, doğa tutkunları ile buluşacak. Fuar süresince ve fuar katılımcılarına, özel Aygaz’ın belirli kamp ve karavan ekipmanlarını Aygaz Mobil uygulamasından %10 indirim ile satın alınabilecek.

Aygaz’ın mobil yaşama özel ürün ve hizmetleri hakkında bilgi veren Aygaz Pazarlama ve İnovasyon Genel Müdür Yardımcısı Rıdvan Uçar “Özellikle son zamanlarda yaygınlaşan mobil yaşam alışkanlıklarına en uygun enerji türü olan mobil enerji kaynağı LPG‘nin lider markası olarak portföyümüzü genişletmeye karar verdik . Sadece LPG tüpü ile sınırlı kalmadan, tüpümüzü kullanan müşterilerimizin pek çok alandaki ihtiyacına cevap verebilmek için çalışıyoruz ve bu konudaki çalışmalarımız devam edecek. Aygaz’ın bu konuda da öncü marka olması için çalışıyoruz. Her zaman yüksek güvenliğe önem veren kültürümüz ile, LPG’nin bulunduğu her alana değer katmaya çalışıyoruz ve müşterilerimizin isteklerine göre de ilerlemeye devam edeceğiz. Bu ürünlerin tamamı 07-15 Ocak tarihlerinde düzenlenecek Karavanist ve Outdoorist Fuarı’nda görülebilecek. Ayrıca, tüm ürünlerimize Aygaz Mobil’den 7/24 ulaşabilmek mümkün” dedi.

Aygaz’dan outdoor tutkunlarına özel ürünler
Türkiye’nin ilk ve tek kış aylarında propan oranı arttırılmış ve karavanlara özel tüp ailesi olan Aygaz Karavan Tüpleri, 3 farklı tüp seçeneği ve uyumlu vana ve adaptörleri ile farklı regülatörlere bağlanma imkânı ile karavanlara ve karavandaki cihazlara özel olarak tasarlandı. Kış aylarına özel yüksek propan oranı sayesinde soğuk havalarda daha esnek kullanım imkânı sunan Aygaz Karavan Tüpleri, ayrıca özel tasarım altlıkları ile tüpü ve tüpün koyulduğu zemini de koruyor.

Aygaz barbeküler ise LPG’nin pratikliği ve temizliği ile, tüketicileri odundan, kömürden, isten kurtarıyor. Son derece güvenli ve kullanımı kolay olan LPG’li barbeküler pişirilen ürünlerin sağlıklı şekilde pişirme avantajıyla da öne çıkıyor.

Aygaz’ın farklı amaçlar için ısıtıcıları da pratikliği, temizliği, estetiği ve kullanım kolaylıklarıyla ilgi çekiyor. Aygaz’ın LPG ile çalışan farklı boyut ve kapasitelerindeki ısıtıcıları sayesinde ev içi ve dışında yaşam daha konforlu, güvenli ve sağlıklı oluyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"