Karlar Ülkesi 2’nin sihirli dünyası Uni Baby şampuanlarında… Karlar Ülkesi 2 kahramanları Uni Baby ile en keyifli banyolara eşlik edecek. Bebek bakım ürünleri kategorisinin lider markası Uni Baby, Disney’in en sevilen ödüllü animasyon filmlerinden Karlar Ülkesi 2’nin sihirli dünyasını, Uni Baby Saç ve Vücut Şampuanı ile çocuklarla buluşturuyor.

Annelerin bir numaralı tercihi Uni Baby, saç ve vücut şampuanının yeni ambalajıyla, çocukları, Karlar Ülkesi 2’nin sihirli dünyasıyla buluşturuyor. Uni Baby, Disney’in tüm dünyada çocukların en sevdiği animasyon filmlerinden olan Karlar Ülkesi 2’nin en sevilen karakterleriyle çocukları banyo keyfine davet ediyor.

Karlar Ülkesi 2’nin en sevilen karakterleri olan Anna ve Elsa ile Kristoff, geyik Sven ve kardan adam Olaf’ın yer aldığı iki farklı ambalajıyla bu büyülü dünyayı banyolara taşıyan UniBaby Saç ve Vücut Şampuanı çeşitleri, cildin PH dengesini koruyan, boya, paraben, alkol, SLS, SLES, sülfat, PEG içermeyen hipoalerjenik formülleriyle, saç ve vücut temizliğini özenle sağlıyor.

Uni Baby Saç ve Vücut Şampuanı, formülündeki doğal kaynaklı içerikler ve saf su ile hassas bebek cildi için ideal bir bakım sunuyor. Doğadan aldığı ilham ile geliştirilen, dermatolojik ve pediatrik test onaylı UniBaby Saç ve Vücut Şampuanı, göz yakmayan formülüyle de bebeklerin banyo saatini keyfe dönüştürüyor.

Annelerin güvendiği Uni Baby Saç ve Vücut Şampuanı, Karlar Ülkesi 2’nin sihirli dünyası ile anneler ve çocukları için oyun dolu, eğlenceli banyolar sunuyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"