Lipikar Baume AP+M ile rahatlamış bir cilt ve deliksiz bir uyku…Dermatologların en çok tavsiye ettiği* marka La Roche-Posay’in çok kuru, atopiye eğilim gösterebilen ciltler için özel olarak formüle ettiği Lipikar Baume AP+M, cildi anında yatıştırmaya yardımcı olarak kuruluk sonucu oluşan kaşıntı hissini azaltıyor. Cildi rahatlatarak uyku kalitesini artıran Lipikar Baume AP+M ile uyku kaybı azalıyor, deliksiz ve çok daha konforlu bir uykunun yolu açılıyor.

Onarıcı üçlü etkili LIPIKAR Baume AP+M, kuruyan vücut ve elleri nemlendirirken kaliteli bir uykunun da anahtarını sunuyor. Bebekten yetişkine tüm ailenin kullanımına uygun LIPIKAR Baume AP+M’yi deneyenlerin %85’inde uyku kalitesinin geliştiği gözlendi.* LIPIKAR Syndet AP+ vücut temizleyici ile birlikte rutin kullanım sonrasında ise kaşınma hissinde %41 oranında, uyku kaybında %42 oranında azalma görüldü.

Shea Yağı, Niacinamide ve Aqua Posae Filiformis içeren formüle sahip LIPIKAR Baume AP+M, cildi anında yatıştırmaya yardımcı olarak kuruluk hissi sonucu oluşan kaşıntı hissini azaltmaya yardımcı oluyor, tekrarlama karşıtı etki gösteriyor. Doğal içeriği sayesinde kış aylarında artış gösteren kuru cilt ve atopi sorununa da çözüm sunan LIPIKAR Baume AP+M, ciltte rahatlama sağlıyor, aynı zamanda cilt bariyerini güçlendiriyor.

Günlük olarak ve kolay uygulanabilen LIPIKAR Baume AP+M, yağlı ve yapışkan his bırakmıyor. Günde 1 defa yüz ve vücudunuzda kullanabileceğiniz LIPIKAR Baume AP+M’yi duşta LIPIKAR SYNDET AP+ veya LIPIKAR CLEANSING OIL AP+ gibi nazik, lipid yenileyici bir temizleyici kullandıktan sonra uygulayabilir, gün içerisinde kuruluk kaynaklı kaşınma hissini yatıştırmak için LIPIKAR STICK AP+ uygulayabilirsiniz.

Yorum Gönder

six + two =