Her saç tipine özel, benzersiz lüks bakım deneyimi sunan Kérastase, yazın canlılığını yitirmiş saçları mükemmel ritüellerle buluşturuyor. Kérastase’ın en sevilen 7 ürünüyle; saç dökülmesinden kuruluk ve yoğunluk kaybına kadar birçok saç problemine meydan okuyacak, ihtiyacınız olan saç bakımına yeniden kavuşacaksınız!

Saç dökülmesine karşı…
Saç dökülmesi, saç derisi hassasiyeti, kaşıntı ve yağlı saç dipleri gibi sorunları hedef almak üzere geliştirilmiş Kérastase Spécifique serisi, dengeli bir saç derisi için bu sorunları gidermeye yardımcı oluyor. Bain Prévention saç banyosu, saç derisindeki mikro dolaşımı harekete geçirerek saç dökülmesini önlüyor ve saç tellerine doku kazandırıyor. Saça anında dolgunlaştırıcı bir etki sağlayarak saç tellerini kalınlaştıran seri, içerisindeki uyarıcı maddeler sayesinde saç teli üretimini destekliyor.

Işıltısını kaybetmiş saçlar için…
Formülünün özünde değerli yağların büyüleyici birleşimi yatan Elixir Ultime serisi ile Kérastase, göz alıcı parlaklık ve bol ışıltılı saçlar için kişiye özel güzellik ritüelini sunuyor. Yoğun besleyici özelliği sahip, parlaklık veren bu özel saç bakım yağı, saça olağanüstü bir hafiflikle ısıya karşı koruma sağlıyor.

Değerli Kamelya Yağı ve Kutsal Marula Yağı içeren Elixir Ultime saç bakım yağı, ışık saçan parlaklık ve cezbedici kokularının yanı sıra, elektriklenme önleyici etkisi ile saça yumuşaklık ve karşı konulmaz bir hafiflik kazandırıyor. Değerli yağların birlikteliğinden doğan etki ile saçları parlatıyor, besliyor ve neme karşı güçlendiriyor.

Kuru saçlar için…
Kérastase Nutritive serisi, kuruluğun üç seviyesine uygun özel bir rutinle kuru saç belirtilerini hedef alarak; saçlara esnekliğini ve yumuşaklığını geri kazandıran besleyici bir ritüel oluşturuyor. İnce veya kalın telli, kuru ve hassas saçlar için besleyici bir saç banyosu olan Bain Satin 2, içeriğindeki Irisome Kompleksi ile aktif içerikleri birleştirerek saçı kökten uca besliyor. Güçlü formülü sayesinde saça yumuşaklık etkisi ve kalıcı parlaklık görünümünü sunuyor.

İşlem görmüş sarı saçlara özel…
İşlem görmüş sarı saçlar için geliştirilmiş olan Blond Absolu serisi, içerisinde bulunan Hyalüronik Asit ve Edelweiss Yağı’nın birleşimi sayesinde saçları derinlemesine besliyor, nemlendiriyor ve saçlardaki turunculaşma etkisinin önüne geçiyor. Seri içerisinde bulunan Bain Ultra-Violet mor saç banyosu, saçlardaki istenmeyen turuncu ve sarı yansımaları gözle görülür şekilde nötrlüyor, sarı saçları daha canlı ve parlak bir görünüme kavuşturuyor. Düzenli kullanılması halinde soğuk sarı ve gri saçları istenmeyen renk yansımalarından, oksidasyon ve kirlilikten koruyor, saça parlaklığını ve yumuşaklığını geri kazandırıyor.

Yıpranmış saçlara özel…
Daha uzun ve güçlü saçlar için onarıcı bakım sunan Résistance serisinden Bain Extentioniste saç banyosu, kökten uca saçların güçlü uzamasına yardımcı oluyor. Kırılmaya meyilli saç tellerini yeniden yapılandırıyor ve saç tellerinin güçlü uzaması için koruma sağlıyor. Kreatin R Kompleksi ve sağlıklı saç derilerini destekleyen Taurine amino asidi ile zenginleştirilmiş arındıran saç banyosu, saçlara esnek yapısını geri kazandırıyor; saçlara doğal gücünü yeniden sunarak, saç boy ve uçlarına parlaklık veriyor.

Résistance serisi içerisinde bulunan Masque Thérapiste ise, aşırı yıpranmış ve işlem görmüş saçların içindeki özü yeniden inşa ederek saçın gücünü ve dayanıklılığını geri kazanmasına yardımcı oluyor. Eşsiz kremsi formülü ile saçları derinlemesine onaran Masque Thérapiste, saç tellerinin elastikiyetini geri kazanmasına yardım ediyor, saça dayanıklılık sağlayarak ileride olabilecek kırılmaların önüne geçiyor.

Saç dökülmesi ve yoğunluk problemi olan erkekler için…
Kérastase’ın özel ayrı rutinler uyguladığı iki farklı saç sorunu olan saç dökülmesi ve saçın yoğunluğunun kaybedilmesi, Densifique serisi ile son buluyor! Serinin içindeki Hyalüronik Asit ve Intra-Cyclane® içeren yoğunlaştırıcı teknolojiler, saçı güçlendiriyor ve strese karşı koruyor. Erkeklerin gürlüğünü kaybetmiş saçlarına özel günlük saç banyosu Bain Densité Homme, saçların daha gür ve dolgun görünmesini sağlıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"