Sevilen sanatçılar KerkiSolfej organizasyonun gerçekleştirdiği kış konserleriyle sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. Kasım ve aralık aylarında Türkiye’nin dört bir yanında konser verecek olan ünlüler, eğlencenin nabzını tutmaya devam edecek.

Kasım Ayında Dolu Dolu Eğlence
Kasım ayında Malatya, Ankara, Kayseri ve İstanbul sanat ve eğlenceye doyacak. 25 Kasım Cuma; Ankara Congresium’da Sıla muhteşem şarkılarıyla keyif dolu akşam yaşatırken, Malatya Kongre ve Kültür Merkezi Kemal Sunal Salonu’nda Baturay Özdemir stand up gösterisiyle kahkaha tufanı estirecek. 26 Kasım Cumartesi Kayseri EKM Erciyes Kültür Merkezi’nde Sıla sahne alırken, 27 Kasım Pazar günü ise İstanbul Watergarden Performans Merkezi – Duru Tiyatro Baturay Özdemir eğlenceli anlar yaşatacak.

İstanbullular Aralık Ayında Müziğin Tadını Çıkaracak
Zorlu PSM Turkcell Sahnesinde Türkiye’nin yıldızları İstanbullularla buluşacak. 10 Aralık Cumartesi Şaşırt Beni tiyatro oyunu, 12 Aralık Sıla Pazartesi, 13 Aralık Salı Yıldız Tilbe ve 22 Aralık Perşembe Sertab Erener İstanbullulara unutulmaz bir akşam sunacak.

CityFest Eğlendirmeye Eskişehir ve Bursa’da Devam Ediyor
Şehrin en eğlenceli festivali CityFest, aralık ayında Eskişehir ve Bursa’da tam gaz devam ediyor. Eskişehir Anemon Hotel’de gerçekleşecek olan CityFest’te 30 Kasım Çarşamba Levent Yüksel ve Sena Şener, 1 Aralık Perşembe Dolu Kadehi Ters Tut ve Lil Zey, 2 Aralık Cuma Duman ve Ozbi müzik ziyafeti yaşatacak.

Bursa Suare’de ise 9 Aralık Cuma Sertab Erener ve Evdeki Saat, 10 Aralık Cumartesi Pentagram ve Ufuk Beydemir, 11 Aralık Pazar Dolu Kadehi Ters Tut, Mavi Gri ve Kula Bursalı hayranlarıyla bir arada.

Baturay Özdemir 8 İlde Kahkahalar Estirecek
Baturay Özdemir tek kişilik gösterisiyle 4 Aralık Pazar Karadeniz Teknik Üniversitesi AKM Salonu, 5 Aralık Pazartesi Ordu Kültür Sanat Merkezi, 6 Aralık Salı Sinop Kültür Merkezi, 7 Aralık Çarşamba Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi, 10 Aralık Cumartesi Antalya Türkan Şoray Kültür Merkezi, 16 Aralık Cuma İstanbul Trump Sahne, 20 Aralık Salı Çankaya Sahne & Kulis Sanat, 25 Aralık Pazar İstanbul Watergarden Performans Merkezi – Duru Tiyatro’da izleyicilerini güldürmeye devam edecek.

Sefa Doğanay ‘Kokpit’le Türkiye’yi Güldürecek
Sefa Doğanay yepyeni stand up gösterisi Kokpit’le aralık ayında il il gezecek. 7 Aralık Çarşamba Ordu Kültür ve Sanat Merkezi, 8 Aralık Perşembe ve 9 Aralık Cuma Samsun SBB Sanat Merkezi, 13 Aralık Salı Adana 01 Burda PGM Sahne, 14 Aralık Çarşamba Mersin Yenişehir Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi Barış Salonu, 16 Aralık Cuma Kayseri Gültepe Kültür Merkezi, 17 Aralık Cumartesi Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi, 18 Aralık Pazar Tokat 26 Haziran Atatürk Kültür Merkezi, 21 Aralık Çarşamba Van Evliya Çelebi Uygulama Oteli Konferans Salonu, 22 Aralık Perşembe Diyarbakır Sezai Karakoç Kültür Merkezi ve Kongre Merkezi, 23 Aralık Cuma Mardin Artuklu Üniversitesi, 24 Aralık Cumartesi Şanlıurfa City AVM’de sahne alacak.

Aralık Ayı Eğlence Dolu
Müziğin sevilen sanatçıları aralık ayında da konserlerine devam ediyor. 9 Aralık Cuma Pentagram İzmir Arena, 10 Aralık Cumartesi Mavi Gri İzmir Arena, 11 Aralık Pazar Sertab Erener İzmir Arena, 14 Aralık Çarşamba Şaşırt Beni Caddebostan Kültür Merkezi, 15 Aralık Perşembe Candan Erçetin Congresium Ankara, 17 Aralık Cumartesi Mark Eliyahu Ankara Congresium, 17 Aralık Cumartesi Candan Erçetin EKM Erciyes Kültür Merkezi, 17 Aralık Cumartesi Yüksek Sadakat Bursa Suare, 18 Aralık Pazar Candan Erçetin Konya Selçuklu Kongre Merkezi Anadolu Oditoryum, 21 Aralık Çarşamba Yüksek Sadakat İzmir Arena, 21 Aralık Çarşamba Necati ve Saykolar Bursa Suare, 23 Aralık Cuma Birsen Tezer & Hüsnü Arkan Bursa Suare, 24 Aralık Cumartesi Birsen Tezer & Hüsnü Arkan İzmir Arena, 25 Aralık Pazar Sertab Erener Congresium Ankara, 31 Aralık Cumartesi Buray İzmir Arena sahnesinde olacak.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"