Uzun bir tatilden sonra okula dönüş vakti geldi. Dönüş yolunda miniklere rengarenk tasarımlarıyla eşlik eden Fern&Co. eğlenceli bir maceranın kapılarını aralıyor. Özel tasarımlardan oluşan sofra grubu ürünleri tasarlayan marka, Kids Koleksiyonu ile okula dönüş dönemine heyecan katıyor.

Fern&Co. okula dönüş yolunda rengarenk tasarımlarıyla miniklerin yanında. Fern&Co. Kids Koleksiyonu’nun yepyeni desenleriyle minikleri sağlıklı, güvenilir ve eğlenceli bir yemek saati bekliyor.

Sulu boya tekniğiyle tasarlanan ‘özel hediye kutusundaki’ Fern&Co. “Kids Sweet Goose ve Funny Cars Yemek Setleri”; tabak, kase, bardak ve kaşıktan oluşuyor.

Koleksiyonlar sınırlı sayıda üretiliyor
San Francisco’da bulunan Muir Woods doğa anıtının muhteşem bitkilerinden ilham alınarak yaratılan Fern&Co. koleksiyonlarına ait çağdaş desenler, sanatçılar tarafından resmedilerek limitli adette üretilmeyi sürdürüyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"