RevitaLash Cosmetics kirpik ve kaş serumlarında dünyanın önde gelen ismidir. Tüketiciler, RevitaLash Cosmetics adının performansla eş anlamlı olduğunu bilirler. Revitralash hekimler tarafından yönetilen, en değerli güzellik varlıklarınızın doğal güzelliğini ve sağlığını iyileştirmeyi, tazelemeyi ve geliştirmeyi amaçlayan ödüllü, konusunda uzman kirpik, kaş ve saç ürünleri markasıdır.

Etkin Bileşenler
Üçlü-Flora Bileşeni (Ginseng + Gladiçya + Beyaz Dut): Bu üçlü karışım kıl’ı güçlendirir, doğal parlaklık ve canlılık sağlar.
Trehaloz: Ultra yoğun nemlendirici etkisiyle kılların nem dengesini onarır, yumuşatır, kırılma ve yıpranmaları düzenler.
Biyotin: Kaş ve kirpiklerin beslenmesini ve güçlenmesini sağlar. o E Vitamini: Güçlü antioksidan etki sağlar.

Araştırma Sonuçları
1 Günlük Sonuçlar: Kullananların %80’i daha canlı kaş ve kirpiklere sahip olduğunu bildirdi* %75’i formülün kaş ve kirpiklerinde nemi hapsettiğini söyledi* %76’sı daha yumuşak kaş ve kirpiklere sahip olduğunu bildirdi*
3 Haftalık Sonuçlar: Kullananların %91’i daha nemli kaş ve kirpiklere sahip olduğunu bildirdi* %89’u kaş ve kirpiklerinin daha sağlıklı göründüğünü söyledi* %85’i kaş ve kirpiklerinin onarıldığını, yenilenip güçlendiğini söyledi * *75 katılımcıyla 3 hafta boyunca sürdürülen bağımsız tüketici anketi sonuçlarına göre düzenlenmiştir.

Kullanım Talimatı
1.ADIM Haftada iki kez, temiz, kuru kaş ve kirpiklerin üstü tamamen kaplanana kadar ürünü aplikatör yardımıyla uygulanır.
2.ADIM 15 dakika veya ürün kuruyana kadar bekletilir.
3.ADIM Kirpiklere ve kaşlara ılık su uygulanır. Ürün çıkmaya veya kıllardan ayrılmaya başlayana kadar su uygulamaya devam edilir.
4.ADIM Maskeyi kirpiklerden ve kaşlardan nazikçe çıkarmak için aplikatörün taraklı ucu kullanılır. Ürün tamamen çıkana kadar tekrarlanır.

RevitaLash® Cosmetics, meme kanseri farkındalığını, araştırmalarını ve eğitim girişimlerini sadece Ekim ayında değil, yıl boyu destekleyerek onurlandırıyor.

Bu bizim Daimi Pembe Kurdelemiz

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"