Eşsiz çikolatası ve Antep fıstığının muhteşem uyumundan gelen lezzetiyle tüketicilerinin hayatında güzel anlar yaratmayı amaçlayan Nestlé Damak, ÇiçekSepeti ve Hanibana iş birliğiyle Babalar Günü’nün kahramanları için eşsiz hediye alternatif sunuyor. Kalplerinden geçenleri anlatabilmeleri için tüketicilerini paketlerini tasarlamaya davet ediyor.

Nestlé Damak’ın hayata geçirdiği projesine göre tüketiciler ÇiçekSepeti sayfasına erişerek, seçtiği fotoğrafları ve sözleriyle Damak paketlerini dilediği gibi kişiselleştirebiliyor. Babalar Günü’nde kişileştirilebilir özel paketler sunan Damak, tüketicilerin sevdikleriyle bağlarını daha da güçlendirmesini ve sevgilerini yaratıcı bir şekilde ifade edebilmesini sağlıyor.

Babalar Günü’nde sevdiklerinin hayatında bi’damak güzellik anları yaratırken aynı zamanda unutulmaz bir anı da bırakmak isteyenler, Damak paketlerini özgürce tasarlayarak kendi elleriyle babalarına hediye hazırlayabiliyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"