Murumuru yağı özü içeren yeni formülü ile “ekstra nem ve ekstra kalıcılık” sağlayan Flormar Kiss Me More, 21 renk seçeneği ile makyaj severlerle buluşuyor! Yüksek performanslı makyaj ürünlerini mutlu fiyatlarla makyaj severlerle buluşturarak modlarını yükselten Flormar’ın büyük beğeni toplayan ikonik likit mat ruju Kiss Me More, yeni formülü ve seriye eklenen yeni 5 rengiyle makyaj severlerin favorisi olmaya devam ediyor. Murumuru yağı özü içeren yeni formülü sayesinde dudakları nemlendiren, transfere dayanıklı ve uzun süre kalıcı performansıyla dağılmadan, bulaşmadan dudaklarındaki etkisini koruyan Flormar Kiss Me More nemlendirme ve kalıcılık etkisi arttırılan yeni formülünü ambalajlarına da yansıtıyor.

EKSTRA KALICILIK & EKSTRA NEM
Hafif yapısı, renk etkisini güçlendiren yoğun pigmentasyonu, dağılmayı ve bulaşmayı engelleyen transfer-proof özelliğiyle kusursuz bir likit mat ruj olarak öne çıkan Flormar Kiss Me More yenilenen formülündeki murumuru yağı özü sayesinde uzun süre kalıcılğını korurken dudakları nemlendirme özellliği ile ön plana çıkıyor.

Yağ asitleri açısından zengin olan Murumuru Yağı, dudağa derinlemesine nüfuz ederek nemlendiriyor. Omega 3, Omega 9, A, E ve C vitaminleri bakımından da zengin olan Murumuru Yağı tahriş olmuş dudakları yatıştırıyor ve besliyor.

Yenilenen Kiss Me More ekstra nem özelliği ile birlikte daha kalıcı ve konforlu bir likit mat ruj deneyimi sunmaya devam ediyor.

5 Yeni Renk
Üçgen şeklindeki özel aplikatörü ile kolay ve etkili bir uygulama sağlayan Flormar Kiss Me More’un yeni formülünün yanı sıra yepyeni renkleriyle de “Öpücükleri Yeniliyor”… Sezonun en trend tonlarından oluşan ve Babe, Creamy, Bachelorette, Crazy Pink, Perfect Match isimli 5 yeni rengiyle Flormar Kiss Me More serisinin toplamda 21 renk seçeneği keşfetmen için seni bekliyor!

Yenilenen formülü ile ekstra kalıcılık ve ekstra nem sağlayan Flormar Kiss Me More likit mat ruj serisine tüm Flormar mağazaları, yetkili satış noktaları ve flormar.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

www.flormar.com.tr

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"