İkinci el araç sektörünün önde gelen şirketlerinden Otomerkezi.net, Maltepe Genel Merkezi’nde “Nostalji” köşesini hayata geçirdi. Anadol STC, W126 Mercedes S Sınıfı, Peugeot 205 GTI, Honda Del-Sol CRX gibi otomobillerle otomobil tutkunlarına hitap eden şirket, önümüzdeki günlerde daha geniş bir klasik araç parkıyla müşterilerini ağırlayacak. Otomerkezi.net CEO’su Muhammed Ali Karakaş ise “Elektriklileşmeyi, yenilikçi mobilite çözümlerini konuştuğumuz bugünlerde, hafızamızda yer edinen önemli genç klasikleri satışa sunarak fark yaratmayı hedefledik. Klasik araç model yelpazemizi genişleteceğiz. Tüm otomobil sevdalılarını Maltepe showroomumuza bekliyoruz.” şeklinde tüketicilere çağrıda bulundu.

Ülkemizin tek yüzde yüz yerli ikinci el markası Otomerkezi.net, otomobilseverleri mutlu edecek bir yeniliğe daha imza attı. Maltepe’de bulunan Genel Merkez’deki yeni Nostajli Köşesi’nde, birbirinden farklı 70’li, 80’li ve 90’lı yıllara damga vuran farklı marka ve modelde otomobiller satışa sunulmaya başlandı.

Hot hatch dünyasının en önemli ikonlarından birisi olan Peugeot 205 GTI 1.6 ve 1.9, üst sınıfta 80’li yılların çıtasını yükselten W126 Mercedes S Sınıfı gibi modellerin yanı sıra Japon otomotiv endüstrisinin 90’lı yıllardaki yeteneğini açığa çıkaran Honda Del-Sol CRX, Mitsubishi 3000GT modelleri de meraklılarını bekliyor.

Anadol STC’nin baş köşede olduğu yeni konseptle ilgili olarak konuşan Otomerkezi.net CEO’su Muhammed Ali Karakaş, “Elektriklileşmeyi ve gelecek mobilite çözümlerini konuştuğumuz bugünlerde, hafızamızda yer edinen önemli genç klasikleri satışa sunarak fark yaratmayı hedefledik. Klasik araç model yelpazemizi genişletmek istiyoruz. Kült otomobillere ilgi duyan, sahip olmak isteyen tüketicilerin sayısı her geçen gün artıyor. Akıllarında bir soru işareti kalmadan, Otomerkezi.net güvencesiyle bu otomobilleri satın alma fırsatına kavuşmuş oluyorlar. Tüm otomobil sevdalılarını, araçlarımızı yakından incelemeleri adına Maltepe Genel Merkezimize bekliyoruz.” dedi.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"