Kadının yaratıcı gücünü yansıtan tasarımlar… Trikonun çağdaş markası Knitss’in ‘’Creative You’’ koleksiyonu kadının yaratıcı gücünden esinlenerek tasarlandı. Knitss Sonbahar-Kış 2022/23 koleksiyonu kadının yaratıcılığını yansıtan renk ve desenlerden oluşan şık parçalardan oluşuyor.

Koleksiyonda iş giyimine yönelik ceket ve pantolon takımlar, triko gömlekler, hafta sonu veya seyahat kombinlerine eşlik edecek loungewear ürünler ile kombin kurtarıcıları olan basic üstler yer alıyor. Koleksiyonun yeni temasındaki tasarımlar animalier desenlerden, tweed dokulardan ve zıt renklerden oluşuyor. Renk skalasında ise çok eski çağlardan beri kullanılan lazuli taşının mavisi sonbaharın bakır ve ekrusuyla uyum içerisinde. Bakır, siyah, buz mavisi gibi renkler trikonun gündelik lüksünü yansıtıyor. Kadının yaratıcılığına atfedilen renk uyumları ve kombin seçenekleri kadınlara sıra dışı bir güzellik katıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"