Knorr, yeni Zerdeçallı Tahıllı Yoğurt Çorbası ve bir ilke imza attığı Kremalı Brokoli Çorbası ile “İlle de çorba!” diyenlerle ramazan sofralarında buluşuyor. Türkiye’nin bir numaralı çorba markası Knorr, çorbalarıyla dünya şeflerinin uzmanlığını ve lezzetli yemeklerin hayata kattığı keyfi yapımı kolay tarifleriyle insanlarla paylaşıyor. Gece acıkınca, işten vakit kalmadığı zamanlarda veya özenle hazırlanan sofralarda, her zaman mutfaktan enfes kokular gelmesi için kısa sürede leziz çözümler sunan Knorr, “Lezzeti İyilikten” gelen çorbalarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Yapımı kısa damaklarda kalan lezzeti ise uzun süren yeni iki tarifiyle “ille de çorba” diyenlerle ramazan sofralarında buluşuyor.

Türkiye’de Bir İlk; Knorr Kremalı Brokoli Çorbası
Knorr, Kremalı Brokoli Çorbası’nın lezzetini her sofraya ulaştırmak için güneşte olgunlaşan sebze ve baharatları mevsiminde topluyor ve kurutup kilerde saklıyor. Tarifler Knorr’dan lezzet dokunuşu çorbaseverlerden diyen Knorr, Kremalı Brokoli Çorbası’nın tadını zenginleştirmek için yapım aşamasında bir bardak süt eklenmesini tavsiye ediyor. Anadolu’da yetişen yeşil yapraklı sebzeler ve özenle kurutulan baharatlarla hazırlanan Kremalı Brokoli Çorba, ev yapımı tadıyla yaklaşık dört porsiyon içeriyor.

Protein Kaynağı; Knorr Zerdeçallı Tahıllı Yoğurt Çorbası
Yeni Knorr Zerdeçallı Tahıllı Yoğurt Çorbası, en lezzetli tatları her mevsim aynı kasede buluşturmak için mevsiminde toplanmış sebze ve baharatlar içeriyor. Çorbaseverlerin lezzet dokunuşuyla yapım aşamasında yoğurt eklenip terbiyelendiğinde tadı daha da zenginleşiyor. Knorr’un doğal protein kaynağı olan yeni çorbası hava, ışık ve neme karşı korunacak şekilde üç katlı paketleniyor. Tazeliğini uzun süre koruyan Zerdeçallı Tahıllı Yoğurt Çorbası, yaklaşık dört porsiyon içeriyor.

Uzun yıllardır sürdürülebilir tarım odağında çalışmalar geliştiren Knorr, leziz tariflerini kısa yapım aşamasıyla sofralara taşıyor. Türkiye’nin bir numaralı çorba markası Knorr, ramazan sofralarının vazgeçilmezi olacak iki yeni çorbasıyla raflarda yerini alıyor.

Yorum Gönder

three + ten =