Bioblas, Kolajen ve Keratin aktiflerini bir araya getirerek, saçları kökten uca yenileyen, onaran, canlandıran ve hacim veren yeni saç bakım serisini çıkardı. Çok özel kokular ile zenginleştirilen formülü ile yeni ‘Bioblas Kolajen & Keratin saç bakım serisi’ daha güçlü ve hacimli saçlar vaat ediyor. Serinin menekşe, gül, amber, misk gibi kırmızı meyve ve taze çiçek notalarıyla geliştirilmiş formülü tüm bu deneyimi daha da cezbedici kılıyor.

Yeni Kolajen & Keratin saç bakım serisi içerisinde, hacimsiz ve onarılmaya ihtiyaç duyan saçlar için Kolajen Şampuan ve şampuan sonrası uygulanan, saçlara hacim veren dökülme karşıtı Saç Bakım Kremi, zor taranan saçlar için özel olarak geliştirilmiş Sıvı Saç Kremi ve ritüeli tamamlamak için hazırlanmış 7/24 kullanabileceğiniz Saç Şekillendirici Bakım Kremi olmak üzere toplam 4 ürün yer alıyor.

Patentli B19 etkisi
Bioblas saç bakım kolajen şampuanı ve bakım ürünleri, saç dökülmesine karşı geliştirilen ‘Patentli Bitkisel Kompleks B19’ ile kozmetik saç bakım ürünlerinden farklı, bitkisel bir formüle sahip. Kolajen şampuan sayesinde İlk olarak dökülmeyi önleyen özel formülü ile saçları güçlendiren ürünler, ikinci aşamada da sağlığına kavuşan saçlara, parıldayan ve ışıltılı bir görünüm kazandırıyor. Saçlar için çok özel iki aktif olan Kolajen ve Keratin, saçlara hacim verip onarırken, saç tellerini kalınlaştırıyor ve kullanıcılarını gün boyu daha hacimli saçlara kavuşturuyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"