Yaz ayları geldi ve cildimizi güneşin olumsuz etkilerine karşı koruyabilme mücadelesi başladı. UV güneş ışınları ciltte leke ve kırışıklıklara sebep olurken yaşlanma sürecini hızlandırıyor. Ayrıca kanser ve farklı birçok cilt problemine de sebep olabiliyor. Sıcak yaz aylarında zararlı güneş ışınlarına karşı cildinizi içilebilir bir güneş koruyucusu olan ‘Collagen Lift Paris Luminous Gold’ ile güvence altına alabilirsiniz.

İçeriğindeki Altın Eğrelti Otu sayesinde ciltte güneşin zararlı ışınlarının yarattığı hasarı azaltan Collagen Lift Paris Luminous Gold, aynı zamanda kolajen ve vitamin takviyesi sağlıyor.

Altın Eğrelti Otu’nun, yüksek antioksidan ve anti enflamatuar etkinliğiyle cilt ve beden üzerinde pek çok olumlu etkisi bulunuyor. Yapılan araştırmalar, altın eğrelti otunun ciltte güneşin zararlı ışınlarına bağlı yaşlanma etkisini azalttığını ortaya koyuyor.

Collagen Lift Paris Luminous Gold’un formülünde ana unsur olan Altın Eğrelti Otu, Amazon’un vahşi yağmur ormanlarında yetişiyor ve bölge halkı tarafından yüzyıllardır şifa amaçlı kullanılıyor.

Sıvı formlu altın eğrelti otunun yanında yer alan Kolajen, C Vitamini, Glutatyon, Akdeniz yosunu ve Hyaluronik asit cildin pek çok ihtiyacını tamamlıyor.

Ürün ciltte anti aging etkisinin yanısıra kırışıklık, elastikiyet kaybı, saç ve tırnak şikayetlerinde de etkili. Lekeli, güneş hasarlı, donuk ve solgun görünüme sahip cilt tipleri için de ideal olan ürünün her yaşta kullanımı mümkün.

Luminous Gold’un da içinde olduğu tüm Collagen Lift Paris ürünlerine klinikler ve güzellik merkezlerinden ulaşabilir, satış noktaları ve ürünlerle ilgili detaylı bilgi almak için www.collagenliftparis.com.tr web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"