Telefondan akıllı süpürgeye birçok teknoloji ürününü aylık kolay ödemelerle kiralayabilme imkanı sunan kiralabunu.com, anne ve bebek kategorisinde de yüksek fiyatlı ve kısa dönem kullanılan ürünlere erişimi kolaylaştırıyor.

Satın almaya alternatif olarak tüketicilerin beğendikleri, ihtiyaç duydukları ürünleri kiralama imkanı sunan kiralabunu.com, tüketici elektroniği ürünlerinin yanı sıra anne-bebek, kişisel bakım, ev aletleri, spor & outdoor kategorileri ile de hizmet veriyor. Anne-bebek kategorisinde kısa dönemli kullanılan beşik, mama sandalyesi, oto koltuğu ana kucağı gibi maliyeti yüksek ürün çeşitlerini kısa dönem kiralamaya sunarak tüketicisine kolaylık sağlayan kiralabunu.com, kredi kartını bloke etmeden aylık kolay ödemelerle bu ürünlere olan erişimi kolaylaştırıyor.

Satın al-at sistemi yerine kiralama sisteminin giderek yaygınlaştığı günümüzde kiralabunu.com, yeni doğum yapanları ve hamile kadınları kısa dönemli kullanılması zorunlu ürünlerdeki yüksek maliyetten kurtarıyor. Mama sandalyesi, beşik, ana kucağı ve göğüs pompası gibi bazı bebek ürünlerinin kullanılma süresi kısa olduğu için, satın almak yerine, ürün 1-3-6 ve 12 aylık kiralama seçenekleriyle kiralanabiliyor.

Ürün yelpazesini sürekli olarak güncelleyen ve geliştirmeye devam eden kiralabunu.com, kolay, avantajlı ve esnek kiralama yöntemleri ile hizmet sunmaya devam ediyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"