Arzum Volume Pro ile saçınızın doğallığını bozmadan tarzınızı yaratın… Evinizden çıkmadan kuaförde yapılmış gibi görünen saçlara kavuşmak… Arzum Volume Pro ile artık hayal değil. Saçınızın doğallığını ve yapısını bozmadan kısa sürede istediğiniz tarzı yaratabilmeniz için Arzum Volume Pro size yeter.

Siz de saçınız iyi göründüğünde kendini daha iyi hissedenlerden misiniz? Arzum Volume Pro Hava Üflemeli Saç Şekillendiricisi ile saçınızı kısa sürede istediğiniz görünüme kavuşturmak ve iyi hissetmek elinizde. 1200 watt motor gücüne sahip Volume Pro ile saçlarınızı rahatça kurutabilir, güzelce şekillendirebilirsiniz. Sahip olduğu iyon teknolojisiyle elektriklenmeyi önleyen Volume Pro, saçlarınızın daha kolay taranmasını ve parlak görünmesini sağlar. Saçınızın doğallığını ve yapısını bozmadan istediğiniz tarzı yaratabilmeniz için Arzum Volume Pro size yeter.

İster düz ister dalgalı şekillendirme
Arzum Volume Pro Hava Üflemeli Saç Düzleştiricisi, 21 ve 40 milimetrelik seramik fırçalarıyla her saç tipi ve uzunluğuna göre ister düz ister dalgalı şekillendirme imkânı sunuyor. Soğuk hava üfleme özelliğiyle de saçınızı şekillendirdikten sonra sabitlemeniz mümkün. Kurutma başlığı ile hava akışını yoğunlaştırarak hızlı kurutma sağlayan Arzum Volume Pro, 2 kademeli hız ve ısı ayarı, pratik kullanımıyla hayatınızı kolaylaştırıyor. Evinizden çıkmadan kuaförde yapılmış gibi görünen saçlara kavuşmak Arzum Volume Pro ile artık hayal değil.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"