Dünyada ve ülkemizde kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran ürünleri ile dikkatleri üzerine çeken Electrolux, ütü alanında da yeniliklerini sürdürüyor. Electrolux’un yeni Renew 800 buhar kazanlı ütüsü, büyük kolaylık sağlayacak özelliklerle geliyor. PrecisionCare™ teknolojisi ile tahmin işini ortadan kaldırarak özel olarak tasarlanan outdoor programı ile outdoor kumaşlarınız koruma altına alınıyor.

Ütü yapmayı hızlandıran ve daha pratik bir hale getiren buhar kazanlı ve buhar jeneratörlü ütüler, son dönemde ev aletlerinin gözdeleri arasında yer alıyor. Her daim yenilikçi ve alanında fark yaratmayı hedefleyen Electrolux zamanın hızına yetişmek isteyen tüketicilerine uygun özellikler geliştiriyor. Electrolux’un Renew 800 buhar kazanlı ütü modeli ön ayarlı programı sayesinde kullanıcılarına tahmin gerektirmeden kumaş türüne uygun buhar ve sıcaklığından emin olma imkanı sağlıyor. Patentli PrecisionCare™ sistemi sayesinde buhar ve sıcaklık tam istenilen seviyeye ulaştığında akıllı bir termostata bağlı olan ışık açılarak ütü deneyimini güvenli hale getiriyor. Işıklar ayrıca kumaş üzerindeki en ufak kırışıklığın dahi görünür olmasını sağlıyor.

Outdoor kumaşlarınız koruma altında
Outdoor kıyafetlerinizin uzun süre dayanıklı kalması için su geçirmez hale getirmek ve su geçirmezliği yenilemek önemlidir. Electolux Renew 800 sayesinde kış döneminde oldukça tercih edilen outdoor kıyafetlerin bakımı tüketicileri oldukça zorlayan ve düşündüren bir hal almaktan çıkıyor. Electrolux’un ön ayarlı outdoor programı outdoor giysilerin su geçirmezlik özelliğini yeniden aktive ederek giysilerin ömrünü uzatıyor, hava ile kurutmadan çok daha iyi sonuç sağlıyor.

7.5- bar buhar basıncına sahip Electrolux Renew 800 460g buhar atımı ile hızlı ve güçlü bir sonuç garanti ederek, kotlardan outdoor kumaşlara, ketenden yüne kadar ütülenebilen tüm kumaş türlerinde güvenli ütüleme imkânı sunuyor. Yüksek buhar gücü ile sürekli buhar verebilen ütü, kıyafetlerinizde kırışıklıktan eser bırakmıyor. Çizilmeye dayanıklı The RESILIUMTM Ski 264 tabana sahip olan Renew 800 1200 ml su haznesi ile tek seferde kesintisiz ütüleme ayrıca çifte temizlik özelliği yumuşak su aktivatörü ve kireç toplama fırçası ile her seferinde daha iyi bir ütü deneyimi sunuyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"