Uzman dermatolog öncülüğünde geliştirilen ve her yaştan insana cilt bakım ürünleri sunan CeraVe, hassas ciltleri koruma altına alıyor. İki farklı cilt tipine uygun temizleyicileri ve nemlendirici losyonu ile yoğun hayat temposu içerisinde nemini kaybetmiş ciltler derinlemesine temizleniyor ve neme doyuyor.

Farklı cilt tiplerine özel geliştirilen CeraVe temizleyiciler, cilt için gerekli 3 temel seramid içeren formülleri sayesinde cilt bariyerine zarar vermeden cildi temizliyor. CeraVe Köpüren Temizleyici; normal ve yağlı ciltlere uygun olarak cildi nazikçe temizliyor ve fazla kir ile yağdan arındırıyor. Normal, karma ve yağlı ciltlerin kullanımına uygun olan ürün, içerisinde 3 temel seramid, niasinamid (Vitamin B3) ve hyalüronik asit içeriyor. Köpüren jel kıvamındaki formülüyle cildi, zarar vermeden temizliyor ve fazla yağdan arındırıyor. Parfüm içermeyen formülü sayesinde hassas ciltlerde de etkisini gösteriyor.

Normal ve kuru ciltler için dermatologlarla geliştirilen CeraVe Nemlendiren Temizleyici; yüz temizlemede ve kuru ciltlerde fayda sağlıyor. 3 temel seramid ve hyalüronik asit içeriği bulunan ürün, cilt bariyerine zarar vermeden nazikçe temizleyerek arındırıyor. İlk kullanımdan itibaren temizlemeyle birlikte ciltteki nem seviyesini de artırıyor. Hassas ciltler için uygun olan temizleyici köpürmüyor ve parfüm içermiyor.

CeraVe kuruyan ciltlerin yanında
Dış etkenler ve yaş faktörlerinden dolayı kuruyup çatlayan ciltler eski nemine geri kavuşuyor. Kuru ve çok kuru ciltlerin en büyük yardımcısı CeraVe Nemlendirici Losyon, cilt bariyerinin onarılmasına yardımcı olurken, gün boyu nemlendirme sağlıyor. Kuru ciltler için dermatologlarla geliştirilen hafif formülü, uzun süreli nemlendirme etkisi sunuyor. Çok fazlı yapıya sahip Kontrollü Salınım Teknolojisi sayesinde aktif bileşenler cilde gün boyu tutunarak yoğun nem veriyor. Yüz ve vücut kullanımına uygun olan losyon, hassas ciltlere uygundur ve parfüm içermez. Hem çocuklar hem de yetişkinlerin kullanabildiği CeraVe Nemlendirici Losyon ile aile boyu nem hep sizinle!

Yorum Gönder

8 − 7 =