Lara Di Lara, pandeminin ilk dönemlerinde yayınladığı ‘Sudaki Çığlık’ albümünü ilk defa canlı bir konserde dinleyiciyle buluşturuyor. %100 Music katkılarıyla, 24 Aralık’ta, Zorlu PSM %100 Studio’da gerçekleşecek konsere özel olarak ses, ışık ve görsel tasarım hazırlanıyor. Dinamik ve dingin vokalleriyle dikkat çeken sanatçı, bu konserde izleyiciyi bütünsel bir deneyime davet ediyor. Bu özel konserin biletleri passo.com.tr üzerinde satışta.

Singer-songwriter temelli, synth pop dünyasına göz kırpan, yer yer deneysel, bazen elektronik bazen akustik, çoğu zaman ikisini birleştiren Lara Di Lara, kendine has müzik tarzı sayesinde dinleyicisiyle özel bir bağ kurmayı başarıyor.

Doğa, toprak ve su temalarından her zaman ilham alan sanatçı, 24 Aralık’ta Zorlu PSM %100 Studio’da gerçekleştireceği konserinde, ‘Sudaki Çığlık’ albümünün yolculuğunu izleyicilerine özel tasarlanmış bir sahneden anlatacak. Konser salonunu bir deneyim alanına çevirmeye hazırlanan Lara Di Lara’nın, sahne kostümlerini Salih Balta, sahne tasarımını ve sanat yönetimini Atıl Aggündüz ve video tasarımlarını ise Afterwork üstleniyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"