Aydınlık, lekesiz bir cildin sırrı, pirinç ekstraktı ve pembe, beyaz killerde gizli… Ciltteki oyunu değiştiren pirinç ve pembe-beyaz kilin sırrı… Antik çağların güzellik sırları günümüze ışık olmaya devam ediyor. Eski Kore hanedanlığında kraliyet ailesinin üyeleri ciltlerini daha pürüzsüz ve parlak tutmak için pirinç suyu kullandılar.

Lonjevite Daily Detox Powder Cleanse, pirinç kepeğini pembe ve beyaz killer, papaya, aloe vera ve yulaf ekstraktıyla zenginleştirerek güneş lekelerine etki ediyor ve cildi aydınlatıyor.

Lonjevite Daily Detox Powder Cleanse içindeki doğal içerikler sayesinde cildi hızla yeniliyor ve geride aydınlık, esnek ve eşit tonlu yüzeyler bırakıyor. Pirinç kepeği içeren temizleyici ile cilt sadece hızlıca yenilenmekle kalmıyor, uzun süreli olarak serbest radikallerle de savaşma gücü kazanıyor.

Pirinç ünlülerin de güzellik sırrı
Kore ve Japon güzellik evreni bize çok şey kazandırdı. Kim Kardashian’dan Malaika Arora’ya ve Catherine Zeta Jones’a kadar pek çok Hollywood yıldızı pirinç ve aloe verayı hayatlarının güzellik sırrı haline getirmesinin bir nedeni var.

Aynı şekilde pembe, beyaz killerin de yüz ve vücut ürünlerinde sağlığa pek çok faydası var. Cildiniz için pembe ve beyaz kil iltihabı azaltmaya yardımcı olurken, ölü cilt hücrelerini yok eder, gözenekleri sıkılaştırır ve zararlı toksinleri temizler.

Lonjevite Daily Detox Powder Cleanse’in günlük kullanımı cilt tonunuzu eşitler ve leke görünümünün azalması için çalışır.

Pirinç ve pembe, beyaz killer ciltte nasıl çalışır?
-Cildinizi kurutmadan fazla yağı ve ölü hücreleri temizler.
-Cilt 14 gün düzenli kullanım sonucunda aydınlanır, cilt tonu iyileşir.
-Yaşlanma karşıtı bir iksir gibi davranır.
-Gözenekleri küçültür.

Önerilen kullanım
Yarım kaşık (1 g) Daily Detox Powder Cleanse’i avuç içine alın ve suyla aktive ederek tozdan köpük kıvamına gelene kadar ovalayın. Göz çevresinden kaçınarak, yüz ve boyun bölgenize dairesel hareketler ile uygulayın. Ilık su ile durulayın. Haftada bir, bir kaşık ile yoğun maske yapın ve cildinizde 20 dakika kalmasına izin verin.

Lonjevite Daily Detox Powder Cleanse 595 TL

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"