Premium otomobil üreticisi Lexus, Şangay Uluslararası Otomobil Endüstrisi Fuarı’nda tamamen yeni LM modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Lüks, konfor ve verimlilik konusunda segmentindeki nihai seviyeyi sunacak olan LM, 18 Nisan’da dünya prömiyeriyle otomotiv dünyasına tanıtılacak.

Lexus’un Avrupa’daki ürün gamını genişletecek olan yeni LM, marka adına tamamen yeni bir segment olarak büyük bir fark yaratacak. Lexus’un sahip olduğu yüksek konfor seviyesi ve işçilik kalitesinin daha da ileriye taşınacağı LM, markanın minivan segmentindeki amiral gemisi olacak. Rakipsiz bir sürüş konforu sunmayı amaçlayan Lexus LM, Lexus’un sofistike tarzını farklı bir segmente taşımaya hazırlanıyor.

Avrupa medyası için 18 Nisan’da Türkiye saati ile 07:00’da dünya prömiyeriyle ilk kez gösterilecek LM için online olarak araç tanıtımı https://newsroom.lexus.eu/ adresinden takip edilebilecek.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"