Türkiye’nin koku hafızasında yer edinen Selin Kolonyaları, klasikleşmiş limon kolonyasıyla evlerin başköşesinde yer almaya devam ediyor Selin Limon Kolonyası’nın farklı notaları, kokular arası uyumlu geçişleri ile benzersiz bir karakteristik ortaya koyuyor. Kolonyanın üst notası; narenciye, limon ve çam notalarından oluşuyor. Orta notalar aldehidik ve limon notaları ile destekleniyor. Daha baskın olan alt nota, portakal çiçeği esanslarından meydana geliyor.

Güzel kokarak temiz kaldığını bilmenin iç rahatlığını veren ve 80° alkol içeriği ile güvenilir hijyen sağlayan Selin Limon Kolonyası, keskin limon kokusu ile sizi serinletip canlandırıyor. Duyuları harekete geçirerek zinde hissetmenize yardımcı olan Selin Limon Kolonyası, uyandırdığı ferahlık hissi ile rahatlatıyor.

Selin, yıllardır değişmeyen klasik limon kokusunu korurken, Nemlendiricili Limon Kolonyası ile de ferahlatıcı etki sunuyor. Nemlendiricili Limon Kolonyası, serinletici kokusuyla cilde canlılık veriyor, cildi kurutmuyor, nemlendiriyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"