Altmış yılı aşkın süredir oyuncak, moda, bebek ve kozmetik pazarının önemli bir parçası olan Barbie yıllara meydan okumaya devam ediyor. Barbie yeni ve güçlü duruşuyla günümüzde tüm kadınlara ilham oluyor. Türkiye’nin köklü markalarından biri olan ve 74 yıldır kişisel bakım için çalışan Tarko Kozmetik, Lionesse markasının işbirliği yaptığı Barbie ile kozmetik ürünlerini baştan yaratarak güçlü kadın imajını, yeniden ateşliyor.

Oldukça ilgi gören Lionesse Barbie ürünlerinde fondöten, gölgelendirme, pudra ve far fırçalarının yanında fondöten süngeri, tırnak törpüsü ve takma kirpik bulunuyor. Lionesse Barbie ürünleri süslü sap tasarımlarıyla öne çıkarken farklı göz farlarını, göz kapağına uygulamaya yardımcı olan far fırçalarını içeriyor.

Koleksiyonda farklı far uygulamaları için iki çeşit far fırçası bulunuyor. Barbie lisanslı özel tasarım gölge fırçası ‘nın yelpaze şeklindeki yapısıyla kullanım alanı oldukça geniş. Özel tasarım süngerler kapatıcıların, krem allıkların, sıvı ve kompakt fondötenlerin uygulamalarında kullanılıyor ve profesyonel makyaj uygulamalarını kolaylaştırıyor. Renkli tırnak törpüsü ise sağlam yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım imkânı sağlıyor. Lionesse Barbie ürünleri ile ruhunuza güç katacaksınız.

Alacağınız Lionesse Barbie kozmetik ürünleri için https://www.instagram.com/lionesse.tr/ adresimize mutlaka göz atın.

Ayrıca ürünleri internet satış kanalarından ve kozmetik mağazalarından satın alabilirsiniz.

Yorum Gönder

5 + three =