Liv Hospital, yetişkinler, hamileler ve aileler için farklı alanlarda ve zamanlarda eğitimler ve seminerler verirken aynı zamanda çocukları da unutmadı. Çocuklar içinde keyifli bir etkinliğe imza atan Liv Hospital Ailesi geleceğimiz olan çocuklarımızla Bebek Parkı’nda buluştu.

Etkinliğe, Liv Hospital hekimlerinden; Check-up Uzmanı Dr. Gözde Nizamoğlu Mercan, Psikolog Belgin Arslantaş, Çocuk Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Erkan Çakır, Çocuk Nöroloji Uzmanı Prof. Dr. Gülşen Köse katılırken Toplum Gönüllüsü Monik İpekel ve Toplum Gönüllüsü Ebru Akyüz de katıldı.

Köpük şovdan, yüz boyamaya birçok aktivitenin olduğu günde çocuklar gönüllerince eğlendi. Çocuklarıyla dolu dolu bir gün geçirmek isteyen ebeveynlerin de keyif aldığı etkinlik hediye dağıtımı ile tamamlandı.

İstanbul’un en güzel noktalarından biri olan Bebek Parkı’nda çocuklarla buluşan Liv Hospital’ın diğer tüm etkinliklerinden haberdar olmak isterseniz www.livhospital.com.tr’yi ve @livhospital instagram hesabını takip edebilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"