İstanbul Büyükdere Caddesi üzerindeki Levent Loft’ta ‘yemek için gel, kendin için kal’ sloganıyla hizmet veren Loft Mutfak, Gather & Feast @ Loft Mutfak Yeni Yıl Kahvaltısı düzenliyor. Loft Mutfak, kış mevsiminin ruhunu yaşatan lezzetleri ile çok sevilen markaları bir araya getirdiği etkinliklerinden ‘Yeni Yıl Kahvaltısı’ 25-26 Aralık tarihlerinde Levent Loft Residence’da hayata geçiriyor.

Loft Mutfak’ın 8 kişilik locasının da bulunduğu farklı oturum alanlarıyla yapılacak yeni yıl kahvaltısına, isteyenler ekipleriyle, isteyenler aileleriyle veya arkadaşlarıyla katılabiliyor.

Gather & Feast! Loft Mutfak Yeni Yıl Kahvaltısı menüsü, ev yapımı bisküvi üzerine keçi peyniri mousse, anasonla tütsülenmiş confit pancar, ılık bal glaze eşliğinde Keçi Mousse & Tütsülenmis Pancar Lokmaları ile başlıyor.

English muffin üzerine yeşil şakşuka, soğan reçeli, avokado, poşe yumurta, porçini hollandez sos eşliğinde servis edilecek Yesil Şakşukalı Poşe Yumurta’dan sonra patates stack, füme sosis, ev yapımı eksi krema, kırmızı soğan turşusu, salatalık relish eşliğinde Çıtır Patates Stack & Füme Sosis yer alıyor.

Karamelize elma, ev yapımı yulaflı bisküvi kırıntıları, tuzlu karamel sos eşliğinde sunulan Yulaflı Elma Crumble’dan sonra French tost, fındık pralin, kestane & cennet hurması mousse eşliğinde Kavruk Fındık Pralinli French Tost, Balkabaklı Pie, Kis Lorraine ve Petit Four da Gather & Feast @ Loft Mutfak Yeni Yıl Kahvaltısı’nın diğer lezzetleri arasında yer alıyor.

Rezervasyonun zorunlu olduğu kahvaltı etkinliği için sınırlı sayıda yer için “0544 468 70 70” numaralı telefondan ulaşmak mümkün.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"