Özel günlerde hediye alışverişlerinin vazgeçilmez adresi BEYMEN, yaklaşan bayram için birbirinden lezzetli yepyeni Özel Hediye Setleri ve BEYMEN Chocolate çeşitleri hazırladı.

Sevdiklerinizden ayrı olduğunuz ve onları daha da çok özlediğiniz bu günlerde, BEYMEN’in yaz tatlarından ilham alarak hazırladığı lokum, kolonya ve Türk kahvesi setleri ya da BEYMEN Chocolate’ın yepyeni lezzetlerini hediye ederek bayram sevinçlerine ortak olabilirsiniz.

Hem sizin hem de sevdiklerinizin bayramına tatlı bir dokunuş katacak BEYMEN Özel Setleri ve BEYMEN Chocolate çeşitleri www.beymen.com adresinde ve BEYMEN’lerde sizleri bekliyor.

BEYMEN Kolonya ve Lokum Setleri
Bayramların geleneksel ikramı kolonya ve lokumlara modern bir yorum getiren BEYMEN Kolonya & Lokum setleri, yaz mevsimine özel tat ve aromalarla güncellendi. Akdeniz’in benzersiz lezzeti Satsuma, mutluluk veren Tarçın, bolluk ve bereketin simgesi Nar olmak üzere üç farklı seçenekteki BEYMEN Kolonya ve Lokum seti ve baş döndüren kokusuyla büyüleyen yeni Portakal Şekerleme & Portakal Çiçeği kolonya seti ile bayramda sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

BEYMEN Türk Kahvesi ve Lokum Seti
Kırk yıllık hatırı olan Türk Kahvesi ve bu lezzetli geleneğin tamamlayıcısı damla sakızlı lokumdan oluşan BEYMEN Türk Kahvesi ve Lokum Seti bu bayram da dostluklarınızı pekiştiriyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"