Heyooo, İkizler burcuna sahip olanlar burada mı? El kaldırabilir misiniz? İlk ben kaldırdım galiba. Tipik bir İkizler burcu kadınıyım. Alışveriş vazgeçilmezimdir elbette… Bu aralar ev dekorasyonuna da fazlaca para ayırmaya başladığımı fark ettim. Madame Coco, alışveriş yapmayı ve hediye almayı çok seven İkizler burcu için bu ay ev dekorasyonunun vazgeçilmezlerini sıraladı. Okuyup onaylayınca ben de sizlerle paylaşmak istedim. 

Eğlenceli ve sosyal bir karaktere sahip olan İkizler burcu, evinin her zaman muhteşem görünmesini ister. Dekorasyona ve görsel dünyaya önem veren İkizler burcu için Madame Coco’da gösterişli sanatsal objelerden, metal vazolara; çerçevelerden, vintage ürünlere kadar pek çok seçenek bulunuyor.

Gösterişi ve değişimi seven İkizler burcu
Son trendlere, yeniliklere meraklı olan İkizler burcu modern salonlardan, yatak odalarından ve mutfaklardan vazgeçemiyor. Gösterişli masalar hazırlamayı çok seven İkizler burcu için Madame Coco’da şık yemek takımlarından, iddialı servis ve sunum ürünlerine kadar pek çok alternatif bulunuyor.

İkizler burcuna özel ürün seçeneklerine ise; https://www.madamecoco.com/ikizler-burcu/ adresinden veya Madame Coco mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"