Özgün ve sanatsal tasarımları ile dikkat çeken Maji Atelier her dönem her üründe popülerliğini koruyan çizgileri, porselen tabak ve fincanlarda kullanarak yaşam alanlarınıza dinamik bir görüntü katıyor.

İnce, kalın, yatay, dikey ve her renkte kullanabileceğiniz çizgiler yaşam alanlarınıza daha canlı ve ferah bir görünüm katıyor. Çizgiyi kullanım aşamasında çekimser kalanlar için Maji Atelier sofralarınızdan başlayarak yaşam alanlarınıza uyan yüzde yüz el yapımı heykelsi formlara sahip fincan ve tabaklar tasarlıyor.

İlk Türk kadın heykeltraşımız Mari Gerekmezyan’dan ilham alarak tasarlanan “Mari” porselen fincanlar kahve ritüelinize sanatsal bir dokunuş katıyor. İçecek kullanımına uygun sırlama teknikleri ve limoges porselen çamuru ile her aşaması titizlikle tasarlanmış bir üretim süreci yürüten Maji Atelier, Mari fincanları farklı form ve renk seçenekleriyle beğeniye sunuyor. İster lacivert ve mavi tonlarında ister kahverengi tonlarında dikey çizgilerle tasarlanan ‘Mari’ fincanlarla sofralarınıza farklılık katabilirsiniz.

Fincanlardaki çizgileri tabaklara da yansıtan marka ‘Nüaj Tabak Koleksiyonu’ ile bu kez yatay zarif çizgilerle sadeliğin sanatsal bir formunu sunuyor. Mavinin her tonunu barındıran, 24 ayar altın ile dekorlanmış tabaklar sade ve şık stilleriyle öne çıkıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"