140 yıllık tecrübesiyle Asya’nın lider boya markası Nippon Paint’in yenilikçi ürünleri yaşam alanlarının kalitesini artırıyor. Nippon Paint Moss ile iç cephelerde yeni yılın enerjisini ve huzurunu hissedebilirsiniz… Nitelikli pigment yapısı sayesinde renklerin canlılığını koruyan, uygulandığı yüzeyle birebir örtüşen Moss ile duvarlar, soft mat ve pürüzsüz bir görünüme ulaşacak!

Yaşam alanlarının ferahlığı bütün ritmimizi değiştiriyor… Mekanlarda ferahlık arayanlar için 140 yıllık tecrübesiyle Asya’nın lider boya markası Nippon Paint’in iç cephe boyalarından “Moss” öne çıkıyor. Sezonun en trend renklerinin öne çıktığı boyalar, mekanlarda yeni yıla uygun değişiklikler yapmak isteyenlerin favorisi oluyor.

Silikonlu, soft mat görünümlü, su bazlı olup yüksek teneffüs kabiliyetine sahip Moss, uygulandığı yüzeyle adeta bütünleşiyor. Çatlama, kabarma ve dökülme yapmayan, nitelikli pigment yapısı sayesinde renkleri mükemmel bir şekilde koruyan Moss, örtücülük gücüyle de dikkat çekiyor.

Sürtünmeye karşı dayanım performansı çok yüksek olduğu için yıllar geçse de boyanın kalitesinden ve dokusundan taviz vermeden mekanlarınızı en kusursuz şekilde tamamlayacak Nippon Paint Moss, yüksek yayılma gücü sayesinde işçilikten de tasarruf sağlıyor. Soft mat ve pürüzsüz görünümü ile duvarlara renklerin ahengini en güzel şekilde yansıtan Nippon Paint Moss uygulama esnasında da hiçbir rahatsız edici koku bırakmıyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"