Temizlik kağıtlarında Türkiye’yi ‘DEV’ konsepti ile tanıştıran Lila Group markalarından Maylo, ‘Dev’ serisinin gücünü süper kahraman ‘Wonder Woman’ ile birleştirdi. Maylo Dev, kategorisinde bir ilke imza atarak dünyaca ünlü Wonder Woman karakterini ambalajlarına taşıdı. Sınırlı sayıda üretilerek Migros ve Macrocenter mağazalarında satışa sunulan Maylo Dev Wonder Woman serisi ‘Evdeki Süper Gücünüz’ olacak.

Maylo Dev Wonder Woman serisi ile Türkiye’de ilk kez Warner Bros.’un süper kahramanlarından biri temizlik kâğıdı ambalajlarında kullanılmış oldu. Wonder Woman karakterinin gücünü arkasına alan Süper Kahraman Gücünde DEV MAYLO, orta segment ürünler içinde farklılık arayanların ve akıllı alışverişçilerin tercihi olacak.

Wonder Woman ile güçlerini birleştiren Maylo Dev, uzun süreli kullanım sağlayarak sık sık rulo değiştirmeye son veriyor. Öte yandan 1 rulo Maylo Dev tuvalet kâğıdı 2 standart tuvalet kâğıdı rulosu uzunluğunda*, 1 rulo Maylo Dev kâğıt havlu ise 3 standart kâğıt havlu rulosu uzunluğunda* tasarlandı. Maylo Dev, standart ürünlere göre az yer kaplaması sebebiyle saklama alanı sınırlı olanlara eşsiz bir çözüm sunuyor. Tüm bu özellikleri ile evdeki süper gücünüz olacak olan Maylo Dev Wonder Woman serisi, aynı miktarda ürüne uygun fiyatla ulaşma imkânı da vererek akıllı alışveriş yapmak isteyenlerin vazgeçilmezi olacak.

DC süper kahraman dünyasının en güçlü kadın karakteri olan Wonder Woman’ın lisanslı görselleri ile hazırlanan birbirinden şık tasarımlarıyla göz dolduran seri, standart rulolar ile 16,32 ve 48 ruloya denk gelen 8’li, 16’lı ve 24’lü paketlerdeki Maylo DEV tuvalet kağıdının yanı sıra yine standart rulolara göre 3 ve 6 ruloya eşit olan tekli ve 2’li Maylo DEV havlu seçenekleri ile Migros marketlerde yerini aldı.

Yorum Gönder

twelve + two =