Yeni kış sezonu, Mercedes-Benz’in SUV modelleriyle Sway Hotel’de yaşanıyor. Kayak tutkunlarının vazgeçilmez adreslerinden Erzurum-Palandöken’deki Sway Hotel, yeni sezon açılışında konuklarını Mercedes-Benz’in SUV modelleriyle ağırlıyor. Yeni kış sezonu boyunca Mercedes-Benz G-Serisi, GLB, GLC ve tamamen elektrikli EQC gibi SUV modellerinin tamamı, Sway Hotel misafirleri tarafından test edilebiliyor. 17-19 Aralık tarihleri arasında düzenlenen yeni sezon açılışına Burcu Esmersoy, Tuba Ünsal, Çağla Şikel, Ayşe Boyner, Elif Boyner, Hande Taviloğlu, Aslı Hotiç, Nazlı Hotiç Hatipoğlu, Mirela Cerica ve Nader El Chaer, Eda Kosif, Gamze Cizreli, Tolga Sezgin, Bilge Öztürk ve Alihan Aloğlu gibi isimler katıldı.

Mercedes-Benz, Türkiye’nin en iyi kayak otelleri arasında yer alan Erzurum Palandöken’deki Sway Hotel’de bir kez daha sponsor olarak, markanın en yeni SUV modellerini müşterilerin kullanımına sunuyor. 17 Aralık 2021’den başlayarak, 1 Nisan 2022 tarihine kadar sürecek kış sezonunda Sway Hotel’in misafirleri, 4MATIC aktarma sistemine sahip Mercedes-Benz SUV ailesi ile test sürüşü yapabiliyor. Markanın kompakt sınıftaki ilk 7 kişilik modeli GLB, yeni yüzüyle daha güçlü bir karaktere kavuşan GLC, arazi ikonu G-Serisi ve elektrikli otomobillerde Mercedes dönemini başlatan EQC, Sway Hotel ziyaretçilerinin beğenisine sunuluyor.

Yeni sezon 17 Aralık’ta başladı
Mercedes-Benz’in Sway Hotel ile olan sponsorluğu Aralık 2018 tarihine dayanıyor. İki marka arasındaki sürdürülebilir işbirliği, bu sene 17 Aralık’ta başlayan kış sezonuyla yeni dönemine giriyor. Erzurum Palandöken’de, Türkiye’nin en iyi kayak otelleri arasında gösterilen Sway Hotel, konukları için Mercedes-Benz’in en yeni SUV modellerini deneyimleme şansı sunuyor. Kullanıma sunulan tüm Mercedes-Benz SUV modelleri, 4MATIC olarak adlandırılan gelişmiş dört tekerlekten çekiş sistemiyle donatılmış durumda.

Sway Hotel’in misafirleri sadece Mercedes-Benz SUV modellerini denemekle kalmıyor ayrıca farklı avantajlardan da yararlanabiliyorlar. Mercedes-Benz kullanıcılarına özel olarak otel konaklamasında yüzde 15 indirim fırsatı da sunulurken, süit bir oda isteyenler için Mercedes-Benz’e özel olarak tasarlanan MB Suit’inde de konaklama imkânı sağlanabiliyor.

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"