METT Hotel & Beach Resort Bodrum, tepeden Ege’ye bakan muhteşem manzaralı, havuzlu cabana’larında, tamamen kişiye özel hizmetlerle donanmış bir tatil günü sunuyor…

Sade ve neşeli Akdeniz hayatından ilham alarak Bodrum’da yaz başında açılan METT Hotel & Beach Resort Bodrum, önünde apansız uzanan Ege manzarası ve kristal berraklığındaki sularına demirleyen tekneler ve plaj hayatının keyfini çıkaranlar için dingin, benzersiz bir ortam sunuyor.

Bodrum Marina’dan sadece birkaç dakika uzaklıkta yer alan METT Bodrum, deneyimin kalbinde yer alan restoran ve klüplerinin yanı sıra, deniz kenarında geçirilen bir günü yeniden tanımlayan “beach” ve “cabana” konseptleriyle de dikkatleri çekiyor.

Otelin tam karşıdan Haremtan Koyu’na bakan en muhteşem noktalarından birinde bulunan ve Bodrum’un en iyisi olan havuzlu kabanalar, konukların günü Ege Denizi manzarasına karşı keyif içinde geçirmesi için tasarlandı. Gün içinde dostlarınızla parti vermek, akşam romantik bir yemek yemek veya sadece gün boyu kendinizi şımartmak için bir kabana ayırtabilir, özel DJ, “butler” servisi veya spa terapisi gibi ek METT hizmetlerini de kendi özel alanınızda alabilirsiniz.

Aile ve dostların kendi içlerinde sosyalleşebileceği, kalabalıklara karışmadan kendi özel alanlarında harika bir manzaraya karşı telaşsız METT hizmetinin tadını çıkardığı özel bir gün için, farklı kişi sayılarına uygun küçüklü büyüklü 4 cabanadan birini rezerve edebilirsiniz.

METT Hotel & Beach Resort Bodrum
METT Hotel & Beach Resort Bodrum, Bodrum Marina’dan sadece birkaç dakika uzaklıkta, önünde apansız uzanan Akdeniz manzarası ve kristal berraklığındaki masmavi suları ile demirleyen tekneler ve plaj hayatının keyfini çıkaranlar için dingin, benzersiz bir ortam sunan Haremtan Koyu’nda yer alıyor.
Otelin özenle dekore edilmiş 72 odası ve 31 süit, loft ve özel villası mevcut. Teraslı ve bahçeli olanların yanı sıra, kendine ait özel havuzu olan villalar da konukların hizmetinde. Otelde ayrıca retro stilde tasarlanmış açık bir sonsuzluk havuzu, kapalı havuz, kiralanabilen kabanalar, geleneksel Türk hamamı, mindfulness uygulamaları sunan MOI Spa ve RAISE Fitness da bulunuyor.

Oteldeki konaklama deneyiminin merkezinde, uluslararası restoran konseptlerini dünya çapında hizmet kalitesiyle sunan, zengin bir yeme-içme ve eğlence anlayışı yer alıyor. Deniz kenarında, açık havada yenen provensal yemeklerinden, rahat bir atmosferde sunulan modern İtalyan mutfağına METT Hotel & Beach Resort Bodrum, kentteki yeme-içme sahnesini yeniden şekillendiriyor.

www.mettsocialliving.com/bodrum

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"