INCIA %100 doğal 4 farklı güneş ürünü ile çocuklara ve yetişkinlere doğal yaz bakımı sunuyor. Doğal bitkilerden elde edilen yağlarla Bioarge laboratuvarlarında üretilen Güneş Kremleri, cildinizi zararlı ışınlara karşı koruyor. “Mineral Filtre” teknolojisi ile nano boyutta olmayan doğal titanyum dioksit minerali kullanılarak geliştiriliyor.

INCIA %100 doğal 4 farklı güneş ürünü ile hem çocuklar hem yetişkinler için doğal yaz bakımı sunuyor. Incia %100 Doğal Yüz için Güneş Kremi’nin içerisinde bulunan Hyalüronik Asit ciltteki suyu ve nemi tutmada eşsiz bir görev sağlarken ince çizgilerin düzelmesinde etkili oluyor. Vücut için Doğal Güneş Kremi’ndeki susam yağının içeriğinde bulunan ve güçlü bir antioksidan olan sesamol, cildin yaşlanmasını geciktiriyor. Bebek için Doğal Güneş Kremi’nde yer alan Tamanu Yağı ise UV ışınlarının neden olduğu cilt hasarına karşı çok güçlü koruma sunuyor.

Galactoarabinan ile cildin koruyucu bariyer tabakasını desteklemeye, içindeki nemi hapsetmeye ve yumuşak kalmasına yardımcı olurken, aynı sefa yağı da yatıştırıcı etki veriyor.

Güneş’in UV ışınlarının sağladığı yarar kadar ciltte de ciddi hasarlara neden olabilen zararlı etkileri de bulunuyor. Bu yüzden yaz aylarında güneş ışınlarına karşı önlem alınması gerekiyor.

Tamamen doğal bitkilerden elde edilen yağlarla Bioarge laboratuvarlarında üretilen INCIA %100 Doğal Güneş Kremleri, cildinizi zararlı ışınlara karşı koruyor. “Mineral Filtre” teknolojisi ile nano boyutta olmayan doğal titanyum dioksit minerali kullanılarak geliştirilen ürünler, vücutta birikime sebep olmadan güvenilir bir kullanım sağlıyor. Doğa dostu güneş filtreleri ve çevreye saygılı tasarlanmış formülü sayesinde hem size hem de deniz canlılarına zarar vermiyor.

Doğal Güneş Kremleri’nin içeriğindeki ECOCERT sertifikalı doğal mineral filtre, zararlı UV ışınlarını yansıtıyor ve güneşin neden olduğu etkilere karşı koruyor. Böylece güneşin zararlı etkilerinden cildi uzaklaştırıyor.

Büyük küçük herkesin kullanımına uygun güneş kremleri
INCIA %100 Doğal Güneş Kremleri, ince yapısı sayesinde cilt üzerinde yapışkan ve parlak bir his bırakmıyor, suya dayanıklı yapısı sayesinde havuza ve denize girildiğinde dahi vücutta kalıyor.

INCIA doğal güneş kremleri, %100 Doğal Vücut Güneş Kremi 50SPF, %100 Doğal Yüz Güneş Kremi 50SPF ve %100 Doğal Bebek Güneş Kremi 50SPF çeşitleriyle seçkin eczanelerde ve www.incia.com ‘da tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

INCIA Vücut için %100 Doğal Güneş Kremi 50SPF: 125 TL
INCIA Yüz için %100 Doğal Güneş Kremi 50SPF: 89 TL
INCIA Bebek için %100 Doğal Güneş Kremi 50SPF: 109 TL

Yorum Gönder

[instagram-feed]

Aslıhan Gündüz ©. Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                           

"Bu sitede yer alan tüm içerik ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre yasaktır!"